Na śliskiej jezdni autobus uderzył w mercedesa [AKTUALIZACJA]

2

LESZNOWOLA Do kolizji osobowego mercedesa z autobusem doszło w miejscowości Władysławów

– Nie było osób poszkodowanych, byliśmy zadysponowani do usunięcia płynów, które wyciekły na ulicę z jednego z pojazdów – poinformował nas mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić na miejscu zdarzenia najprawdopodobniej mercedes na łuku drogi wpadł w poślizg i zaczepił o przejeżdżający autobus. Na niektórych drogach wciąż jest bardzo ślisko, zachowajcie szczególną ostrożność.

godz. 9.20

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że do kolizji doszło gdy autobus wyprzedzał – mówi sierż. Rafał Markiewicz z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie – Chwilę później w autobus uderzył też volkswagen, którego kierowca nie wyhamował na śliskiej jezdni. Obyło się bez poszkodowanych – potwierdza policjant. – Autobusem jechał tylko 61-letni kierowca bez pasażerów.
– Nie wpadłem w poślizg – mówi kobieta, która prowadziła mercedesa. – Do kolizji doszło gdy próbowałam uniknąć czołowego zderzenia z autobusem. Kierowca autobusu został ukarany mandatem.

CZYTAJ TAKŻE:  120 kg narkotyków w Woli Mrokowskiej. Policja wytropiła grupę rozprowadzającą środki odurzające

AB

2 KOMENTARZE

  1. czytaj ze zrozumieniem:
    „Obyło się bez poszkodowanych – potwierdza policjant. – Autobusem jechał tylko 61-letni kierowca bez pasażerów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię