Na sylwestra rozpalą gigantyczne ognisko. Będą też inne atrakcje!

0

PIASECZNO Już 31 grudnia wieczorem ze stacji kolejki wąskotorowej w Piasecznie odjedzie specjalny pociąg, wiozący uczestników zabawy sylwestrowej. – Mamy jeszcze wolne miejsca – zachęca Michał Duraj, wiceprezes zawiadującego wąskotorówką Piaseczyńsko-Grójeckiego Towarzystwa Kolei Wąskotorowej


W Runowie jak co roku zapłonie ognisko. Będzie też muzyka i tańce

To już XII organizowana przez piaseczyńską wąskotorówkę plenerowa impreza sylwestrowo-noworoczna. Ze stacji w Piasecznie pociąg sylwestrowy wyruszy o godz. 22.30. Zabierze maksymalnie 225 osób.
– Mamy sporo chętnych, ale są jeszcze bilety – uspokaja Michał Duraj. – Jest to niezwykle oryginalny sposób na spędzenie sylwestra. Gwarantujemy niepowtarzalną scenerię i atmosferę.
Pociąg uda się do Runowa. Tam zostanie rozpalone ognisko. Będzie można potańczyć do skocznej muzyki płynącej z głośników, pośpiewać, ale też upiec sobie kiełbaskę. Organizatorzy imprezy zachęcają do zabrania własnego prowiantu i trunków. O północy wszyscy goście zostaną poczęstowani lampką szampana. Następnie odbędzie się pokaz fajerwerków. Powrót do Piaseczna planowany jest o godz. 1.30. Cena biletu: 60 zł.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię