Na trasie Piaseczno-Tarczyn ważna inwestycja drogowa. Od poniedziałku utrudnienia w ruchu

1

PIASECZNO Rozpoczyna się przebudowa skrzyżowaniu ul. Radnych i Millenium w Głoskowie. Niebezpieczne skrzyżowanie zmieni się w rondo.

  W poniedziałek 21 marca 2022 roku rozpoczyna się budowa ronda na skrzyżowaniu ul. Radnych i Millenium w Głoskowie. Jak informuje inwestor (powiat piaseczyński),  ulica Radnych nie zostanie zamknięta na czas inwestycji, ruch będzie się odbywał wahadłowo. Zamknięte będą jednak oba wloty ulicy Millenium w ulice Radnych – od strony Głoskowa oraz Bogatek.

Objazd ul. Millenium został wytyczony przez Henryków-Urocze i Złotokłos, ulicami: Społeczną, 3 Maja, Piaseczyńską, Ogrodową, Gołkowską do Gołkowa do ul. Zielonej.

Z Bogatek należy jechać drogą wojewódzką 722, przez Jazgarzew do ronda w Gołkowie.

Zakończenie inwestycji powiat planuje w połowie sierpnia 2022 r.

Budowa ronda powoduje konieczność zmiany trasy linii autobusowej 727. ZTM poinformował, że od dnia 21.03.2022 r. zostaną wprowadzone następujące zmiany:

  1. linia 727 będzie kursowała w obu kierunkach trasą METRO WILANOWSKA – … – Lipowa – Abramowicza – Rybna – Gościniec – Wojska Polskiego – WŁADYSŁAWÓW i METRO WILANOWSKA – … – Lipowa – Abramowicza – Rybna – Gościniec – Masztowa – jezdnia przy cmentarzu – CM.POŁUDNIOWY, na czas robót trasa linii 727 przez Bąkówkę i Robercin zostanie zawieszona
  2. linia L12 zostanie skierowana w obu kierunkach trasą URZĄD MIASTA – … – Gołkowska – Lipowa – Szkolna – Millenium – … – ZŁOTOKŁOS

Dodatkowy, tymczasowy przystanek 727 ma zostać uruchomiony w ul. Lipowej, po wyjeździe autobusu z ul. Abramowicza w kierunku Piaseczna. Zwracamy uwagę, że autobusy nie będą wjeżdżały w ul. Szkolną.

ZTM Warszawa jednocześnie informuje, że z powodu wydłużenia trasy oraz trwającej przebudowy ulicy Puławskiej, która negatywnie wpływa na punktualność linii autobusowych, prawdopodobnie zajdzie konieczność zmniejszenia częstotliwości kursowania linii 727 w godzinach szczytu popołudniowego z 30 do 40 minut.

Komunikat prasowy ZTM w tej sprawie pojawi się na stronie www.wtp.waw.pl.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię