Na ulicy znaleziono ciało mężczyzny! Co było przyczyną śmierci?

4

PIASECZNO Przy ulicy Pomorskiej znaleziono ciało mężczyzny. O zdarzeniu poinformowała nas Czytelniczka

– Na ulicy Żółkiewskiego (odchodząca od ul. Pomorskiej -przyp. red) leży ciało przykryte workiem – poinformowała nas wstrząśnięta kobieta.
Rzeczywiście otrzymaliśmy zgłoszenia o zwłokach leżących przy ul. Pomorskiej – potwierdza sierż. Rafał Markiewicz z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Na miejscu był prokurator, a ciało zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej. Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, który wskaże na przyczynę śmierci 61-latka. Jest prawdopodobne, że doszło do potrącenia – dodaje policjant.

AB

4 KOMENTARZE

  1. Potrącenie ? Leżał nagi bez ubrań wiec kto zabrał ubrania ?bo wydaje mi się ze gdy by ktoś go potrącił miał by ubrania ale policja jak to samo mówi za siebie instytucja pisowska kłamie mówią to co im wygodne by mieć jak najmniej roboty

  2. Zybi jakbyś nie wiedział to podczas oględzin rozbiera się człowieka do naga. Ja widziałam że był ubrany a Ty rozgłaszasz głupoty i robisz sensacje.

    • Z tego co mi wiadomo to oględziny robi patomorfolog na sekcji zwłok, wiec nie wiem po co policja by miała rozbierać zwłoki. Ubrania też muszą być zbadane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię