Na wieczny spoczynek odszedł Komendant Hufca

3

PIASECZNO 26 czerwca 2021 r. zmarł Druh Andrzej Lach Instruktor Związku Harcerstwa Polskiego, Harcmistrz, Komendant Hufca ZHP im. Bohaterów Pokoju w Piasecznie w latach 1991 – 2003.

 

26 czerwca 2021 r. odszedł na wieczny spoczynek Druh Andrzej Lach Instruktor Związku Harcerstwa Polskiego, Harcmistrz, Komendant Hufca ZHP im. Bohaterów Pokoju w Piasecznie w latach 1991 – 2003.

Andrzej Lach był jednym z założycieli oraz wieloletni Prezesem Harcerskiego Klubu Turystyki Kwalifikowanej “Kołek”, Komendantem i organizatorem wielu obozów, biwaków, rajdów, wychowawcą wielu zuchów, harcerzy i instruktorów Hufca ZHP Piaseczno. Druha zapamiętamy jako oddanego harcerstwu i hufcowi całym życiem.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 2 lipca 2021 roku o godz. 10.00 w Kościele NMP Wspomożenia Wiernych w Zalesiu Dolnym oraz na cmentarzu komunalnym w Piasecznie.

3 KOMENTARZE

  1. [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] SZKODA PANA ANDRZEJ [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]

    Na pewno trafił do nieba!!! za jego dobre serduszko jakie miał.

  2. Był dobrym Harcerzem i człowiekim. W latach 1988-2003 pomagał harcerzom z Harcerskiego Klubu Łączności HERC.Zakupił Radiostację dla Klubu. Ostatnie lata zmagał się z chorobą jak złym stanem wzroku. Odszedł na Wieczną Wartę. Sekretarz HKŁ druh Marek A Czajka Czuwaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię