Na zachcianki i kaprysy – w Centrum Janki będzie się działo!

0

Dla każdego ućwiczonego, urządzającego z perfekcją czy marzącego o byciu emejzing* Centrum Janki szykuje odlotową jesień. Nie warto siedzieć samemu w domu, ponieważ… uwaga, uwaga, pierwszy raz w historii… prosto ze sceny kabaretowej do Janek przyjadą jedne z najbardziej popularnych kabaretów w Polsce: Paranienormalni i Kabaret Moralnego Niepokoju. Będą też nagrody za paragony i superwarsztaty dla dzieci!

Centrum Janki to regionalne centrum handlowe z szeroką ofertą zakupową we wszystkich możliwych kategoriach. Masa sklepów sportowych, perfekcyjnie poszerzona o nowe miejsca oferta dla domu i wnętrza, moda dopasowana do każdego gustu i odlotowa oferta rozrywkowa z kinem i nowymi rodzinnymi atrakcjami: przestrzenią kreatywną Liliputkowo oraz Salą Zabaw Fikołki! Tyle wszystkiego i nie trzeba jeździć po całym mieście!

Nie siedź sam w domu!

Centrum Janki na przekór pogodzie za oknem zaplanowało dla swoich klientów uśmiechniętą jesień! Na wszystkich czeka moc atrakcji, w tym te największe, czyli występy kabaretów.

30 października o 17.00 spektakl Kabaretu Paranienormalni, 27 listopada, również o 17.00 wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju. Udział w przedstawieniach jest bezpłatny, ale prawdziwi wielbiciele kabaretów mogą powalczyć o pierwsze miejsce na widowni w konkursach na FB Centrum.

Ale czy to już wszystko? Oczywiście, że nie!

W dniach 29-30.10. oraz 26-27.11 dodatkowo za zakupy można odebrać supernagrody! Wystarczy pokazać paragony na określone kwoty. Czekać będą przytulne koce i karty podarunkowe!

Może teraz to już jednak koniec niespodzianek? Ależ skąd!

Jest też coś dla najmłodszych! 30 października w Liliputkowie czekają zabawy z dyniami, a 13 listopada szeroka oferta warsztatów i pokazy magii.

Ale teraz to już chyba wszystko…

Niekoniecznie! Jest jeszcze konkurs dla aktywnych na FB Centrum,  w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody, w tym hulajnoga elektryczna oraz karty podarunkowe. Zaplanowane zostały także spotkania ze stylistką i influencerkami modowymi, w tym wyjątkowa odsłona ButikJanki.pl w formie pop-up store w centrum!

Wyjątkowa jesień w CH Janki potrwa do końca listopada. Nie przegap tej wystrzałowej zabawy. Więcej szczegółów na: www.chjanki.pl i w mediach społecznościowych centrum.

Wszystkie przygotowane aktywności przebiegać będą zgodnie z obowiązującymi zaleceniami sanitarnymi. Klienci proszeni są o zachowanie odległości od innych osób oraz zasłonięciu ust i nosa. W trosce o jeszcze większe bezpieczeństwo w strefach, w których będą odbywać się wydarzenia, zostaną umieszczone dodatkowe dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk.

*Hasła nawiązujące do kampanii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię