PIASECZNO Outlet Fashion House Warszawa w piątek przywitał swoich klientów pod nowym szyldem – Designer Outlet Warszawa. Centrum outletowe odświeżyło swoją nazwę i logo.

Możliwość zakupu odzieży i akcesoriów znanych projektantów oraz wiodących marek w okazyjnych cenach jest głównym powodem, dla którego wybieramy się na zakupy do outletu. Oferta wielu marek pod jednym dachem, połączona z atrakcyjnymi rabatami – brzmi jak prawdziwy zakupowy raj. Centrum pod nowym szyldem nie zmieni swojego wyjątkowego charakteru architektonicznego, nowemu właścicielowi zależy na rozszerzeniu oferty sklepów, w których będzie można kupić odzież oraz akcesoria dopasowane do sezonu i aktualnych trendów.

Wśród oferty flagowych sklepów w Designer Outlet Warszawa zobaczymy znane już kupującym marki takie jak Armani, BOSS, Furla. Natomiast osoby lubiące aktywny styl życia na pewno wybiorą coś dla siebie w otwartym w tym roku Nike Factory Outlet.

W Designer Outlet Warszawa, klienci będą mogli skorzystać z gwarantowanego upustu w wysokości 30% od pierwotnej ceny towaru. Trwający właśnie okres wyprzedaży, kiedy obniżki sięgają nawet 80%, jest idealnym momentem, aby odwiedzić Designer Outlet Warszawa i zapoznać się z jego nowym stylem!

inf

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię