PIASECZNO Policjanci zatrzymali 26-letniego kierowcę bmw podejrzewanego o spowodowanie wypadku i kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających. Poszkodowana kobieta trafiła do szpitala, a mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie


Wczoraj o godzinie 16 w Piasecznie na ulicy Geodetów kierowca bmw wyprzedzając i najprawdopodobniej przekraczając dozwoloną prędkość wyjechał w tył renault, które prowadziła kobieta. 36-latka straciła panowanie nad autem, zjechała do rowu i uderzyła w przydrożne drzewo. Została zabrana do szpitala.
Policjanci zbadali stan trzeźwości kierowcy bmw. Okazało się, że młody mężczyzna był trzeźwy. Mundurowi zdecydowali się na przeprowadzenie dodatkowego badania toksykologicznego, które wykazało, że 26-latek prowadził pod wpływem środków odurzających.

CZYTAJ TAKŻE:  Zjechał z drogi i zatrzymał się na drzewie

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Policja przypomina, że odpowiedzialność karna za spowodowanie wypadku pod wpływem środków odurzających jest taka sama, jak w przypadku spowodowania wypadku pod wpływem alkoholu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię