Nagrody dla mistrzów nauki

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Najlepsi uczniowie z gminy Konstancin-Jeziorna zostali nagrodzeni. W tym roku tytułem „Młody Mistrz Nauki” wyróżnionych zostało 11 prymusów. Podczas czwartkowej uroczystości otrzymali oni pamiątkowe dyplomy oraz upominki od burmistrza.

 

Powiedzieć o nich, że to uczniowie „na piątkę” to za mało. Są wśród nich m.in. laureaci licznych konkursów i zawodów sportowych, aktywiści oraz wolontariusze. A mowa o „Młodych Mistrzach Nauki”, czyli najlepszych uczniach gminy Konstancin-Jeziorna. Nazwiska 11 prymusów z gminnych szkół poznaliśmy 3 października podczas corocznej gali, która odbyła się w Konstancińskim Domu Kultury.

Wyróżnienia oraz nagrodę w postaci tabletu, uczniom, w imieniu władz samorządowych, wręczali burmistrz Kazimierz Jańczuk wraz ze swoim zastępcą, Dariuszem Zielińskim. Burmistrz życzył wszystkim wyróżnionym wytrwałości oraz dalszych sukcesów w rozpoczynającej się dla nich przygodzie z nauką, podkreślając dobre wyniki konstancińskich szkół na tle całego powiatu. Wielką nagrodą dla wszystkich wyróżnionych oraz towarzyszących im kolegom i koleżankom był pokazy popularnonaukowe pt. „Umysł przyłapany” i „Muzyka”. „Ciśnienie”, przygotowany i zaprezentowany przez Centrum Nauki Kopernik.

Źródło www.konstancinjeziorna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię