Najlepsi kolarze przyjadą do Piaseczna. Szykuje się święto MTB

0

PIASECZNO Już w niedzielę 4 października na terenie gminy odbędzie się Piaseczno Cisowianka Mazovia MTB Marathon. Cały czas przyjmowane są zapisy na zawody


Tonący w liściach i jesiennym słońcu Chojnowski Park Krajobrazowy stanie się miejscem przedostatniej odsłony tegorocznej edycji Cisowianka Mazovia MTB Marathonu, firmowanego przez znanego kolarza Cezarego Zamanę. Na zawodników będą czekały cztery dystanse – począwszy od młodzieżowego Hobby, przez dedykowany głównie dla początkujących dorosłych Fit, a kończąc na wymagającym ½ Pro i królewskim Pro. Te dwa ostatnie zarezerwowane są tylko dla tych, którym niestraszne są dynamiczne single tracki i którzy mają w sobie wystarczającą odwagę, aby przejechać dwukilometrowy odcinek XC.
Ten odcinek będzie naprawdę wymagający, będzie trzeba dać tam sporo ognia – zapowiada kolarski mistrz Polski Cezary Zamana. – Zachęcam wszystkich, aby na tej trudnej, pełnej wyzwań trasie zwracali szczególną uwagę na rywalki i rywali. Jeśli tylko zauważycie, że ktoś potrzebuje wsparcia, pokażcie sportowego ducha i wyciągnijcie ku niemu pomocną dłoń – apeluje dyrektor sportowy Cisowianka Mazovia MTB Marathonu.
Baza zawodów zostanie zlokalizowana na stadionie miejskim Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie. Ów stadion jest bazą zawodów Cezarego Zamany już od szesnastu lat!

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię