Najlepsi oldboye z Otwocka

0

PIŁKA NOŻNA W trakcie ostatniego turnieju o Puchar Piaseczna oldboyów w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji rywalizowało ze sobą osiem zespołów. Ostatecznie najlepsza okazała się być drużyna Startu Otwock

W zawodach nie zabrakło tym razem kilku niespodzianek. Pierwsza z nich zaskoczyła niemiło organizatorów – na kilka dni przed imprezą wycofały się bowiem cztery ekipy i trzeba było zmienić pierwotną formułę turnieju.
Drugą była postawa faworyzowanych Abstynentów z Piaseczna, którzy – typowani przez wielu na zwycięzców – zajęli na koniec tylko czwarte miejsce. Po rywalizacji systemem każdy z każdym w dwóch grupach o wszystkich decydowała, tradycyjnie, faza pucharowa. W meczu o trzecie miejsce Abstynenci ulegli 1:4 KW PSP Warszawa (strażackiej reprezentacji Mazowsza oldboyów), a w wielkim finale pomiędzy Startem Otwock a Jeziorką Prażmów do wyłonienia triumfatora potrzebny był konkurs rzutów karnych. Po 1:1 w regulaminowym czasie gry próbę nerwów lepiej wytrzymali zawodnicy z Otwocka. Warto podkreślić, że w imprezie wzięła również udział drużyna MKSN Mazowsze Warszawa – reprezentacja Warszawy Niesłyszących. Najlepszym bramkarzem imprezy został Dariusz Pingielski (Start Otwock), najlepszym zawodnikiem – Rafał Wierzbicki (KW PSP Warszawa), a królem strzelców (z sześcioma golami na koncie) – Marek Fąfara z Jeziorki Prażmów.

Grzegorz Tylec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię