GÓRA KALWARIA Po raz trzeci w kinie Uciecha zostaną pokazane filmy nagrodzone na najważniejszym polskim festiwalu promującym kino niezależne Grand OFF Najlepsze Krótkie Filmy Świata. Na wszystkie pokazy wstęp jest wolny


Grand OFF to najważniejsza inicjatywa promująca kino niezależne w Polsce i jedna, z najważniejszych tego typu inicjatyw na świecie. Najciekawsze produkcje niezależne z całego świata poddawane są preselekcji i typowane przez profesjonalna komisję nominacyjną do nagród w jedenastu kategoriach.

Filmy nominowane ocenia międzynarodowa kapituła składająca się z ponad 87 znawców filmu, teoretyków, reżyserów, operatorów, montażystów i aktorów z ponad 30 krajów. Nagrody w postaci pięknych statuetek wręczane są na festiwalowej gali, która odbyła się 2 grudnia.

Na zdjęciu: Kadr z filmu “Watu Wote” nagrodzonego za najlepszą fabułę

1 KOMENTARZ

  1. Chyba przewodnim motywem maratonu filmowego znow beda rozterki emocjonalne trojkata gejowskiego lub slepa milosc do uchodzcow. Schemat nudny jak flaki z olejem! Widz z kina wyjdzie z przeswiadczeniem, ze nic nas tym swiecie nie jest czarne ani biale a raczej w milionach odcieni szarosci. Ziarno watpliwosci w sens wspolnoty, rodziny, przyjazni, milosci do Kraju zostanie zasiane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię