Najsmaczniejszy wiosenny weekend w Górze Kalwarii!

0

GÓRA KALWARIA Już 3 czerwca do Góry Kalwarii zawitają miłośnicy gotowania „na czterech kółkach”. W dniach 3, 4, 5 czerwca 2022 r. odbędzie się tutaj wiosenny zlot food trucków. To prawdziwa gratka dla fanów dobrej kuchni i jedzenia pod chmurką. Na rodzinny piknik zapraszają FUTRAKI.

Kulinarne miasteczko stanie przy ul. Dominikańskiej. Food trucki będą karmić mieszkańców Góry Kalwarii przez trzy dni od 3-5 czerwca. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej 4 kontynentów.
Nie zabraknie dań z kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach – amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje.
Eventy „foodtruckowe” wpisały się na dobre w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny.
Organizatorem zlotu jest Ośrodek Kultury Góra Kalwaria i organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.
Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów.
Zlot odbędzie się przy ul. Dominikańskiej.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Piątek: 11:00- 21:00
Sobota: 11:00-21:00
Niedziela 11:00-20:00

Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/495214068955500/?ref=newsfeed

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię