Najsmaczniejszy wiosenny weekend w Górze Kalwarii!

0

GÓRA KALWARIA Już 3 czerwca do Góry Kalwarii zawitają miłośnicy gotowania „na czterech kółkach”. W dniach 3, 4, 5 czerwca 2022 r. odbędzie się tutaj wiosenny zlot food trucków. To prawdziwa gratka dla fanów dobrej kuchni i jedzenia pod chmurką. Na rodzinny piknik zapraszają FUTRAKI.

Kulinarne miasteczko stanie przy ul. Dominikańskiej. Food trucki będą karmić mieszkańców Góry Kalwarii przez trzy dni od 3-5 czerwca. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej 4 kontynentów.
Nie zabraknie dań z kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach – amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje.
Eventy „foodtruckowe” wpisały się na dobre w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny.
Organizatorem zlotu jest Ośrodek Kultury Góra Kalwaria i organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.
Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów.
Zlot odbędzie się przy ul. Dominikańskiej.

CZYTAJ TAKŻE:  Rynek nabierze klasy i szlachetności. Projekt ma być gotowy do końca roku

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Piątek: 11:00- 21:00
Sobota: 11:00-21:00
Niedziela 11:00-20:00

Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/495214068955500/?ref=newsfeed

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię