Największy zadaszony park wodny w Europie zostanie otwarty w najbliższy czwartek!

0

Już 18 czerwca planowane jest ponowne otwarcie parku Suntago Wodny Świat, znajdującego się w miejscowości Wręcza w gminie Mszczonów zaledwie 60 km od Warszawy. Park zaczął działać 19 lutego i był czynny raptem trzy tygodnie. Teraz, po zdjęciu rządowych obostrzeń, wznawia swoją działalność


Park of Poland to 3500 m kw. basenów, 32 zjeżdżalnie wodne o łącznej długości ponad 3 km, 10 saun tematycznych, ale także kilkaset egzotycznych palm sprowadzonych z różnych części świata, bogata oferta gastronomiczna oraz całe mnóstwo innych, sprzyjających relaksowi i wypoczynkowi atrakcji. Ten egzotyczny świat może być znakomitą alternatywą dla zagranicznych wakacji.
W związku z łagodzeniem obostrzeń rząd zdecydował, że baseny i parki wodne ponownie będą mogły zostać otwarte od 6 czerwca. Oczywiście mało pływalni i aquaparków było gotowych przyjąć gości od razu. Rozruch większych obiektów może trwać bowiem nawet kilka tygodni. Suntago początkowo miał zostać uruchomiony dopiero 1 lipca, jednak teraz wiadomo, że przyjmie gości już w czwartek, 18 czerwca.
Oczywiście, decydując się na odwiedzenie parku (bilety dostępne są poprzez stronę internetową) należy pamiętać o zasadach bezpieczeństwa związanych z pandemią COVID-19. Na terenie obiektu zajmującego powierzchnię około 20 ha zostanie wprowadzony limit osób, umożliwiający zachowanie 2-metrowego odstępu. W holu głównym i szatniach trzeba będzie nosić maseczki, a na terenie całego aquaparku będą znajdowały się płyny dezynfekujące. W Suntago znajdują się dwa rozsuwane dachy, które umożliwiają cyrkulację powietrza i jeśli będzie ładna pogoda mają być otwarte. Woda w basenach jest ozonowana. Pracownicy będą regularnie odkażali wszystkie powierzchnie, a płatności mają być realizowane bezgotówkowo za pomocą specjalnych opasek.
Zlokalizowana blisko jeziora część zewnętrzna Suntago, z dodatkowymi leżakami i placem zabaw dla dzieci, zostanie otwarta od lipca.

Bilety wstępu są dostępne od 19 czerwca. Ich ceny są zróżnicowane. Dzienny pobyt dla osoby dorosłej kosztuje 99 zł, dla dzieci i seniorów – 79-89 zł. Są także bilety 2- i 4-godzinne w cenie od 1 zł (dla niemowląt) do 79 zł (dla młodzieży i dorosłych).

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię