Namibia w obiektywie

0

PIASECZNO Do 6 stycznia w Galerii Fryderyk oglądać można, wykonane w Namibii, zdjęcia autorstwa Hanny Pietrzak – członkini Klubu Fotograficznego w Piasecznie i Grupy Pasjonatów Fotografii TM

Dla autorki ekspozycji „Namibia w kolorze ochry” fotografowanie jest sposobem na postrzeganie świata, interpretację rzeczywistości, odczuwanie piękna i budowanie osobistych relacji – zarówno z bohaterami jej zdjęć, jak i z ich odbiorcami. Wystawa koncentruje się na ukazaniu, uwiecznionych rano i wieczorem, wydmach Namibii, które są istotnym elementem tamtejszego krajobrazu.
Fotografowanie nauczyło mnie także uważnego obserwowania i odnajdywania nowych znaczeń – mówi Hanna Pietrzak. – Fotografia powinna pomagać w odkrywaniu świata, szczególnie tego, którego na co dzień nie dostrzegamy, ale chcę także poznać świat dosłownie i stąd moje zamiłowanie do podróży, do emocji związanych z nowymi miejscami, krajobrazami, z nowymi ludźmi. Z wykształcenia jestem filologiem orientalistą i może to również dopinguje mnie do wędrówek po świecie.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię