Napad na kuriera

0

TARCZYN Kryminalni z Piaseczna zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o napad na kuriera. Grozi im kara do 12 lat więzienia.

Sprawcy śledzili kuriera, który rozwoził przesyłki po gminie Tarczyn. W momencie kiedy zaparkował samochód pod jedną z posesji i wyjmował paczkę, dobiegło do niego dwóch mężczyzn. Jeden ze sprawców przytrzymał kuriera, drugi go uderzył. Oszołomionego mężczyznę wepchnęli do środka służbowego samochodu. W tym czasie złodzieje zabrali znaczną ilość pieniędzy i uciekli.

Policjanci z Tarczyna szybko zabezpieczyli nagrania z monitoringów i ustalili wizerunek sprawców. Kryminalni z Piaseczna ustalili tożsamość osób, które mogły mieć związek z tym napadem. Okazało się, że są to dwaj mieszkańcy powiatu piaseczyńskiego.

CZYTAJ TAKŻE:  Złodzieje wtargnęli na zamek!

Kryminalni zatrzymali 37-letniego mężczyznę. Po kilku dniach od pierwszego zatrzymania w ręce policjantów wpadł także 44-latek. Śledczy z Tarczyna wystąpili z popartym przez prokuratora wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec obu zatrzymanych. Decyzją Sądu Rejonowego w Grójcu obaj zatrzymani trafili do aresztu, jeden z nich na dwa miesiące, a drugi na trzy.

Za przestępstwo rozboju, którego dopuścili się mężczyźni grozi 12 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię