TARCZYN Policja zatrzymała 22-latka podejrzanego o brutalną napaść na prawdopodobnie przypadkowego przechodnia.


W ostatnią niedzielę na osiedlu w Tarczynie doszło do brutalnej napaści na 50-letniego mężczyznę. Z informacji zebranych przez policjantów, a także dzięki zabezpieczonym nagraniom z kamer przemysłowych wynika, że ofiarą napastnika była zupełnie przypadkowa osoba.

50-letni mężczyzna został wielokrotnie uderzony w twarz, a gdy upadł był kopany. Trafił do jednego z warszawskich szpitali. Mundurowi z tarczyńskiego komisariatu wczoraj zatrzymali podejrzanego sprawcę. W policyjnej celi osadzony został 22-letni mężczyzna, jeszcze dziś zostaną mu przedstawione zarzuty pobicia.

3 KOMENTARZE

  1. Udostępnić zdjęcie i dane tego bandyty! Niech wszyscy wiedzą kto to jest! Pewnie dostanie tylko zawiasy i dalej będzie chodził między nami!!!

  2. oczywiście ze łaskawa sędzina z uwagi na młody wiek , da mu co najwyżej dozór policyjny .. a gdyby tak dowalić temu Rambo ze 300 godzin prac społecznych w Tarczynie , ubrać gnoja w pomarańczowy mundurek , przydzielić mu dwóch strażników miejskich z zastrzeżeniem ze jak źle posprząta rejony oni sami będą to poprawiać .. stawiam własne jajka że w Tarczynie nie znalazł by się drugi taki bandzior ..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię