Narkotyczny biznes kwitł na ogródkach działkowych

0

PIASECZNO Piaseczyńscy kryminalni dostali informacje o procederze narkotykowym, który kwitł na terenie ogródków działkowych.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, monitorując środowisko przestępcze uzyskali informację, że jeden z mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, może posiadać znaczne ilości narkotyków, które sprzedaje i rozprowadza na terenie ogródków działkowych.

Kryminalni wiedzę tę zweryfikowali, a jej wynikiem było zatrzymanie 31-latka. Funkcjonariusze środki odurzające w postaci mefedronu i amfetaminy zabezpieczyli nie tylko przy mężczyźnie, ale również w domku letniskowym.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 31-latkowi zarzutów posiadania znacznej ilości narkotyków oraz udzielania ich innym osobom, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Sąd Rejonowy w Piasecznie, na wniosek prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Piasecznie, zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

CZYTAJ TAKŻE:  Dostał mandat za fałszywe dane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię