Narkotyki i dopalacze na skateparku. Nastolatek zasłabł i trafił do szpitala

5

PIASECZNO Piaseczyński skatepark nie dla wszystkich jest miejscem służącym do uprawiania sportu i rekreacji. Towarzyszy mu też alkohol i środki odurzające. Ostatnio patrol policji wzywał pogotowie, ponieważ 16-latek zasłabł prawdopodobnie po zażyciu dopalaczy. Chłopak trafił do szpitala


Gdzie w Piasecznie najłatwiej kupić narkotyki? Ponoć w okolicach skateparku. To właśnie tam można spotkać młodzież pijącą alkohol i eksperymentującą z zakazanymi używkami.
– Tam jest istna patologia! Byłam na tym skateparku z dziećmi. Przy garażach piją, ćpają masakra …. a jak przechodziliśmy to bili jakiegoś młodego chłopaka – napisała Malwina na naszym fanpagu w kwietniu, przy okazji głośnego aresztowania nastolatka, który nie chciał dać się wylegitymować policjantom. Wypowiedź Malwiny otrzymała 50 lajków, co potwierdza, że nie jest odosobniona w swojej ocenie.
Ostatnio policjanci z piaseczyńskiej patrolówki wezwali pogotowie, ponieważ 16-latek zasłabł, najprawdopodobniej po zażyciu dopalaczy. Do wyjaśnienia zatrzymano jego dwóch znajomych, z którymi spędzał czas właśnie na skateparku. Przy 17-latkach znaleziono substancje, między innymi tzw. „fetę”, która trafi do policyjnego laboratorium.
Policjanci przestrzegają młode osoby by nie przyjmowały żadnych substancji i nie dawały wiary w to, że dopalacze są nieszkodliwe. Często zawierają nieznane substancje, groźne dla zdrowia i życia.

AB

czytaj też:

5 KOMENTARZE

  1. Jestem użytkownikiem skateparku od jego powstania 3-4 razy w tygodniu od godziny 20.30 do 22.15. Jak do tej pory nikt nie chciał mi sprzedać narkotyków, a jako miejsce do ich zażywania też raczej nikt skateparku świadomie nie wybiera ponieważ parking regularnie odwiedza nieoznakowany radiowóz. Oczywiście znajdą się wyjątki od tej sytuacji, ale to nie czyni z tego miejsca niczego wyjątkowego, ponieważ skatepark jest miejscem zbierania się różnych ludzi z różnych środowisk to dochodzi tu częściej niż gdzie indziej do różnych incydentów, a ich sprawcami są lokalne społeczności dlatego, że poprostu tacy ludzie tutaj mieszkają. Warto wspomnieć, że do wszelkich wydarzeń dochodzi jednak nie na samym skateparku, a w jego okolicy ponieważ na skateparku przebywa ochroniarz i dba o to by nikt w obrębie skateparku nie palił nawet zwykłego papierosa.

    • Co ty koleś tak naprawdę wiesz na temat tego skateparku .Gnoje siedzą na schodach przy pizzerii od godziny 15 . Jarają faje i walą gołde popijając browaram .Ochrona jaka ochrona .Tak naprawdę jest tylko dwóch ponów z ochrony których tak naprawdę się boją Toi toi to palarnia dla trawki .Kiedyś wracając ze sklepu wpadłam na siku i prawie się najarałam oparami czegoś co pozostawiła osoba będąca wcześniej niż ja a był to małolat mający nie więcej niż 13 lat .Moje dzieci maja po kilka lat i tak naprawdę boję ich tam samych puszczać choć mieszkam bardzo blisko

  2. Kłamstwa pro po tego 16-sto latka który leży w szpitalu… Fakt zatrzymano dwóch chłopaków tylko że jeden miał 15 lat a drogi 17 i ten starszy nie widział na oczy tamtego 16-sto latka… A oczywiście i policja i media muszą wszystko koloryzować.. nie pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię