Narkotyki ukrył w jajku!

0

PIASECZNO Zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków wpisze się na czystej jak dotąd karcie 24-latka zatrzymanego przez piaseczyńskich kryminalnych. Policjanci zabezpieczyli w jego mieszkaniu tabletki ecstasy, marihuanę, mefedron oraz młynek do rozdrabiania narkotyków i wagę. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności

Piaseczyńscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, na terenie Piaseczna zatrzymali mężczyznę, który jak ustalili wcześniej, może posiadać przy sobie narkotyki. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się. 24-latek miał przy sobie marihuanę, którą skrzętnie ukrywał przed stróżami prawa za paskiem spodni.

Kolejne kroki kryminalni skierowali do mieszkania mężczyzny, a tam znaleźli kolejne narkotyki: tabletki ecstasy, marihuanę ukrytą w plastikowym jajku oraz mefedron, który 24-latek przechowywał w szklanym słoiku. W kuchni była również waga oraz płynek do rozdrabniania narkotyków.

Zatrzymany mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Piasecznie. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających. Z uwagi na konieczność zabezpieczenia prawidłowego toku postępowania, sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu.

Tym spodobem, pusta do tej pory kartoteka 24-latka, będzie miała swój pierwszy niechlubny wpis.

KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię