Narkotyki w bagażniku

0

LESZNOWOLA Policjanci z Lesznowoli zatrzymali 45-letniego mieszkańca gminy, przy którym zabezpieczyli porcje handlowe narkotyków. Mężczyzna w bagażniku swojego auta miał marihuanę oraz mefedron

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Lesznowoli w trakcie patrolu zwrócili uwagę na mężczyznę spacerującego po parkingu. Na widok radiowozu zaczął chować się za autami. To zachowanie wzbudziło jeszcze większe zainteresowanie policjantów, którzy postanowili sprawdzić, co mężczyzna ma do ukrycia.

Okazało się, że powodem są narkotyki, które ukryte były w bagażniku, należącego do niego auta. Funkcjoniusze zabezpieczyli marihuanę i mefedron, które były już częściowo poporcjowane.

Zatrzymany 45-latek już następnego dnia został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Piasecznie. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających, a z uwagi na konieczność zabezpieczenia prawidłowego toku postepowania, prokurator zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.
Sprawa ma charakter rozwojowy, a śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Piasecznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię