Nastolatka marzyła o spotkaniu z policjantami

0

PIASECZNO 16-letnia Magdalena jest zafascynowana pracą policjantów. Jej marzeniem było poznanie tajników służby w poszczególnych wydziałach. Piaseczyńska dzielnicowa umożliwiła nastolatce spełnienie marzenia i zaprosiła do zwiedzenia komendy.

16-letnia Magdalena jest podopieczną placówki opiekuńczej „Antares” w Sochaczewie. Kiedy przed świętami mogła wybrać prezent w ramach „Szlachetnej Paczki” nie zastanawiała się ani chwili – jej marzeniem było spotkanie z policjantami i poznanie tajników służby w poszczególnych wydziałach.

Dzielnicowa asp. szt. Edyta Stolarska spełniła marzenie Magdaleny

Dzielnicowa asp. szt. Edyta Stolarska umożliwiła spełnienie pragnienia nastolatki i zaprosiła ją do zwiedzenia piaseczyńskiej komendy, w której na co dzień pełni służbę. Magdalena przez cały dzień towarzyszyła policjantce, a mundurowa odpowiadała na wszystkie nurtujące ją pytania. Opowiedziała o poszczególnych etapach rekrutacji do służby. Nie zabrakło również dawki wiedzy z zakresu pracy funkcjonariuszy z wydziału prewencji, ruchu drogowego, dochodzeniowo – śledczego oraz kryminalnego.

CZYTAJ TAKŻE:  Wpadło 14 rowerzystów, wynik policyjnej kontroli z powietrza

Magdalena jest uczennicą klasy o profilu policyjnym i w przyszłości chciałaby wstąpić w szeregi formacji. Życzymy realizacji życiowych planów i trzymamy kciuki, aby i to marzenie się spełniło!

Źródło: KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię