Nastolatka próbowała popełnić samobójstwo. Chciała rzucić się pod pociąg

3

LESZNOWOLA Z naszych informacji wynika, że dziewczynka zamierzała wejść na tory, wprost pod jadący pociąg. Do zdarzenia miało dojść w rejonie przejazdu w Nowej Iwicznej. Na szczęście tragedii w porę zapobiegli policjanci


Jak twierdzą świadkowie zdarzenia, cała sytuacja miała miejsce w czwartek 7 kwietnia w godzinach nocnych. Nastolatka musiała być w fatalnym stanie psychicznym. Nie udało się nam ustalić, kto poinformował o jej zamiarach policję. Po odebraniu zgłoszenia w rejon przejazdu natychmiast udali się lesznowolscy funkcjonariusze, którzy dysponowali rysopisem dziewczynki. Odnaleźli oni nastolatkę w obrębie torowiska. Dziewczynka została przebadana przez obecnych na miejscu ratowników medycznych, po czym trafiła pod opiekę rodziców.

TW

3 KOMENTARZE

  1. „Na szczęście tragedii w porę zapobiegli policjanci”
    ===============================
    To już nawet zabić się spokojnie człowiek nie może, bo zaraz ktoś doniesie i polizei się wp…..la pomiędzy wódkę i zakąskę?!
    Zdaje się, że ci „lesznowolscy funkcjonariusze” cierpią na brak zajęcia?
    Jeśli w tej gminie zanikła przestępczość, to może by tak ich wysłać na jakiś inny „zagrożony odcinek”? No nie wiem, może gdzieś trzeba rowy kopać albo przerzucać łopatami piach z kupki na kupkę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię