Nasza dzielnicowa laureatką konkursu „Policjant, który mi pomógł”!

0

PIASECZNO Dzielnicowa z Zalesia Górnego st. sierż. Wioletta Domagała została laureatką tegorocznego konkursu „Policjant, który mi pomógł”. Spośród nadesłanych 106 zgłoszeń, było 95 funkcjonariuszy Policji. Nasza policjantka była jedną z 5 wyróżnionych przez Komendanta Głównego Policji .

Wczoraj w Komendzie Głównej Policji odbyła się uroczystość związana z finałem konkursu „Policjant, który mi pomógł” uczestniczyli w nim insp. Roman Kuster, zastępca Komendanta Głównego Policji oraz Panowie Komendanci z jednostek z których pochodzą laureaci konkursu. Wśród wyróżnionych jako jedyna z Garnizonu Stołecznego była nasza policjantka. Dzielnicowa z posterunku policji w Zalesiu Górnym Pani st. sierż. Wioletta Domagała.

CZYTAJ TAKŻE:  Uciekał przez pół powiatu. Trwa policyjna obława

Spośród 106 zgłoszonych kandydatów laureatami konkursu zostało 5 policjantów. Pani st.sierż Wioletta Domagała została nagrodzona w związku z prowadzoną przez nią sprawą dotycząca przemocy w rodzinie. Jej zdecydowane działanie, empatia i skuteczność zostały docenione. Także w swojej codziennej służbie już od 6 lat wykazuje się zaangażowaniem, wyjątkowym profesjonalizmem, wzorową postawą i umiejętnościami.

Wraz z Komendantem Powiatowym Policji w Piasecznie podinspektorem Pawłem Krauz z rąk Komendanta Głównego Policji gen. insp. Jarosław Szymczyka odebrała statuetkę konkursu, a ponadto Komendant Główny Policji postanowił przydzielić jednostkom organizacyjnym Policji, w których służbę pełnią wyróżnieni policjanci, dodatkowe nowe policyjne radiowozy.

CZYTAJ TAKŻE:  Dostał mandat za fałszywe dane

Decyzją Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie podinsp. Pawła Krauz nowy policyjny radiowóz zostanie przydzielony do pełnienia służy przez dzielnicową st. sierż. Wiolettę Domagałę.

 

Źródło: kpp

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię