Nasza koleżanka potrzebuje pilnej pomocy! Potrzebna krew- Apelują koledzy z ZGK!

2

GÓRA KALWARIA ZGK z Góry Kalwarii organizuje zbiórkę krwi dla koleżanki z pracy Estery Górskiej. Specjalnie zamówiony z RCKiK ambulans do pobierania krwi, będzie podstawiony we wtorek, 25 sierpnia w godz. 9.00-13.00 pod Ośrodkiem Kultury przy ul. J. Białka 9 w Górze Kalwarii.

Pani Estera ma 27 lat. Dołączyła do Wydziału Wodociągów ZGK w Górze Kalwarii na początku 2020 roku.

– Już po kilku miesiącach pracy dała się poznać zarówno jako świetny fachowiec z branży i wysokiej klasy inżynier jak i przesympatyczna, optymistycznie nastawiona i chętna do twórczej współpracy koleżanka. – wspominają współpracownicy – W sierpniu wskutek gorszego samopoczucia trafiła do szpitala w rodzinnym Garwolinie skąd w trybie pilnym skierowano ją do Instytutu Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie, gdzie przebywa na intensywnym leczeniu.

Obecnie przyjmuje preparaty otrzymywane z krwi oraz została zakwalifikowana do przeszczepu szpiku.

Zwracamy się do każdego z Państwa z serdeczną prośbą o oddanie krwi oraz rejestrację w rejestrze potencjalnych dawców szpiku.- apelują zespół z Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. zo.o. w Górze Kalwarii – Prosimy, pomóżcie naszej Koleżance szybko wrócić do zdrowia!

Prośba kierowana jest do wszystkich ludzi dobrej woli, ogólnie zdrowych, w wieku od 18 do 65 lat.

Specjalnie zamówiony z RCKiK ambulans do pobierania krwi, będzie podstawiony we wtorek, 25 sierpnia w godz. 9.00-13.00 pod Ośrodkiem Kultury przy ul. J. Białka 9 w Górze Kalwarii.

Źródło: www.zgk.gorakalwaria

2 KOMENTARZE

  1. Z całym szacunkiem ale ta pani ma jakąś grupę krwi ?
    Dlatego że pracuje w ZGK to nadaje się każda grupa krwi, a skoro tak to może woda podobno dobra jest.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię