Nasza mieszkanka jedną z najpiękniejszych nastolatek w Polsce

10

LESZNOWOLA W sobotę Natalia Czerw, 17-letnia mieszkanka Nowej Iwicznej, wzięła udział w finale Miss Polski Nastolatek 2019, reprezentując województwo mazowieckie. Impreza odbyła się w Świnoujściu


Natalia Czerw jest jedną z najpiękniejszych nastolatek w Polsce

Natalia Czerw jest uczennicą IX LO im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie. W przyszłym roku zdaje maturę, planuje studiować medycynę. W wyborach Miss Polski Nastolatek startują dziewczyny do 18. roku życia. Galę finałową poprzedzają eliminacje regionalne. W ich trakcie zostanie wyłonionych 26 najpiękniejszych dziewcząt z całej Polski. W tym roku 30 sierpnia spotkały się one w Międzyzdrojach, gdzie przez kilka dni przygotowywały się do wielkiego finału.
– Sam finał odbył się 7 września w Świnoujściu – mówi Aleksandra Czerw, mama Natalii.
– Uroczysta gala zaczęła się o godz. 20. Dziewczyny wystąpiły najpierw w kreacjach znanych polskich projektantów, a następnie w strojach kąpielowych. Następnie wybrano finałową dziesiątkę, tzw. Top Ten, do której zakwalifikowała się także moja córka. Biorąc pod uwagę konkurencję, to naprawdę spore osiągnięcie.
Aleksandra Czerw podkreśla, że priorytetem dla Natalii jest obecnie nauka, jednak nie wyklucza ona w przyszłości zajęcia się – przynajmniej częściowo – także modelingiem. Retransmisja z gali w Świnoujściu zostanie wyemitowana 17 września (wtorek) w godzinach wieczornych na antenie TV 4.

TW

10 KOMENTARZE

 1. Do „Yamaha R1” i „Łysy Mnich” – popatrzcie w lustra. Wasze komentarze to jawny hejt. Co to znaczy, że do pięknej brakuje? – a jak wygra konkurs to co, uznasz, że jury się nie zna?
  Widziałeś ładniejsze dziewczyny w okolicy? – pewnie nie wzięły udziału w tym konkursie, ale czy to wina panny Natalii?
  Co do urody Tej niewiasty to pojęcie względne, jednemu podobają się takie kobiety a innemu inne. Jedni wolą podziwiać blondynki, inni brunetki a jeszcze inni rude. Jednym podobają się kobiety ze smukłą twarzą a innym z okrągłą. Jedni wolą bardzo szczupłe kobiety a inni uważają, że kochanego ciała nigdy za wiele.

  • Kmicic gdzie tu hejt. Jest wiele ładniejszych dziewczyn w mojej okolicy. Po konkursie niech napiszą które miejsce zajęła i tyle. Jak widać jest to wydarzenie na cała wioskę skoro o tym piszą. Wybory Miss od pewnego czasu kojarzone są z Dubajem. Powodzenia

   • Skąd Ty jesteś, z Dubaju?
    lokalna dziewczyna, tutejsza, swojak, jak zwał, tak zwał ale podjęła rękawicę i wystartowała. I jeśli jesteś z okolicy to powinieneś dziewczynę dopingować a nie pisać, że widziałeś ładniejsze, też różne rzeczy w życiu widziałem i się nie chwalę.

    Już pisałem, ocena urody jest kwestią indywidualnego, subiektywnego gustu. Powodzenia

 2. no i? jak to wyliczyli?dla kogo najładniejsza itp itd-na miejscu rodziców raczej bym sie martwił-raczej mało kogo dziwi kto jest i za co wybierany jak ma wiecej niż 15 lat to musi troche pociaganac żeby wygrać

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię