Nasza mieszkanka w gronie najpiękniejszych. Powalczy o tytuł Miss Polski

1

LESZNOWOLA W niedzielę w hotelu Arche przy ul. Krakowskiej odbył się finał konkursu Miss Warszawy. W gronie 16 finalistek znalazła się Natalia Czerw, mieszkanka Nowej Iwicznej, która zdobyła tytuł Miss Warszawy 2022 – Ekologia i w czerwcu będzie reprezentowała swój region w konkursie Miss Polski


W finale konkursu o koronę najpiękniejszej warszawianki walczyło 16 kandydatek. 20-letniej Natalii Czerw, która jest studentką II roku stomatologii w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, udało się zakwalifikować do Top Ten. Następnie mieszkanka gminy Lesznowola sięgnęła po tytuł i koronę Miss Warszawy w panelu Ekologia. Natalia Czerw trzy lata temu reprezentowała województwo mazowieckie w finale Miss Polski Nastolatek. Została wówczas jedną z 10 najpiękniejszych nastolatek w Polsce.
Niedzielny konkurs w hotelu Arche miał bardzo elegancką oprawę. Kandydatki zaprezentowały się w kreacjach wieczorowych, sukniach ślubnych, ale też w strojach kąpielowych. Wydarzenie prowadził znany dziennikarz i prezenter Krzysztof Ibisz. Na scenie wystąpili Patryk Szczepanik i zespół Pectus, zaś o choreografię konkursu zadbał Tomasz Barański, znany z „Tańca z gwiazdami”. Miss Warszawy 2022 została 23-letnia Ewa Dołęga-Dołęgowska.

TW

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię