Natalia Kukulska w Starej Iwicznej

0

LESZNOWOLA W poprzednią niedzielę, po odprawieniu uroczystej Sumy Odpustowej, na terenie parafii pw. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej odbył się tradycyjny festyn

Jak zwykle organizatorzy imprezy pomyśleli o wielu atrakcjach – zarówno dla ciała, jak i dla ducha. Nie zabrakło stoisk gastronomicznych (z tak lubianą przez wszystkich kawiarenką), a najmłodsi mogli, między innymi, pomalować buźki oraz wziąć udział w różnych konkursach i zabawach. W trakcie festynu w kościele trwała z kolei Adoracja Najświętszego Sakramentu i była możliwość skorzystania z indywidualnej modlitwy wstawienniczej. Odbyła się również, jak co roku, loteria fantowa.
Gwiazdą wieczoru była tym razem Natalia Kukulska. Festyn w Starej Iwicznej przyzwyczaił już zresztą miejscowych parafian do bardzo ciekawych koncertów. W poprzednich latach grali tu, między innymi, Skaldowie, Edyta Geppert czy Andrzej Sikorowski. Natalia Kukulska dosłownie oczarowała licznie przybyłą publiczność dając świetny i niezwykle profesjonalny show, a odpowiednie nagłośnienie sprawiło, że słychać ją było dobrze nawet na pobliskim Osiedlu Słowicza w Piasecznie.

Grzegorz Tylec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię