KONSTANCIN-JEZIORNA Zbliża się Letni Sezon Artystyczny w Konstancinie. Jego kulminacyjnym punktem tradycyjnie będą czerwcowe Dni Konstancina


Tegoroczne kulturalne lato w mieście uzdrowiskowym zapowiada się wyjątkowo bogato. Pierwszy koncert w amfiteatrze, 27 maja, da Kari, czyli Karolina Bis, wokalistka, kompozytorka i producentka uznana przez dziennikarzy za objawienie i nadzieję polskiej sceny alternatywnej.

Jednak najważniejszym punktem letniego kalendarza w uzdowisku będą Dni Konstancina (9-10 czerwca) i występ Natalii Nykiel. Artystka zaśpiewa w Parku Zdrojowym w sobotę 9 czerwca o godz. 20. Popularność Nykiel przyniósł udział w programie telewizyjnym The Voice of Poland. Jej debiutancki album „Lupus Electro”, który ukazał się w 2014 roku, zrewolucjonizował polską scenę elektroniczną i popową. Natalia Nykiel zapełniła istniejącą od wielu lat na rodzimym rynku muzycznym lukę – nie oglądając się na obowiązujące trendy, otworzyła nowy, od dawna wyczekiwany rozdział na gruncie polskiego electro popu. Utwory „Bądź duży” i „Error” stały się popularnymi przebojami i zapewniły Natalii miano muzycznej ikony sieci. Teledyski do jej utworów mają w internecie łącznie ponad 145 mln wyświetleń. W Konstancinie-Jeziornie wokalistka zaśpiewa nie tylko swoje najpopularniejsze utwory, lecz także kompozycje z najnowszej płyty „Discordia” nagranej w ubiegłym roku.

Drugiego dnia park uzdrowiskowy przeniesie się w czasie w barwne lata belle epoque. – Zapraszamy nie tylko na Dni Konstancina, ponieważ cały Letni Sezon Artystyczny będzie obfitował w różnorodne atrakcje – mówi Edyta Markiewicz-Brzozowska, dyrektor Konstancińskiego Domu Kultury.

Dodajmy, że czerwiec będzie w okolicy obfitował w koncerty znanych wykonawców. Również 9 czerwca w Lesznowoli zaśpiewa Ania Dąbrowska, a w Górze Kalwarii Jula, a następnie Urszula.

3 KOMENTARZE

  1. Zastanawiałem się dlaczego pierwszy raz słyszę to “rewolucyjne” nazwisko.Sprawdziłem:+ za wideo efektowne,ale nie oryginalne. -(minus)x7 za muzę-przypomina mi gry w moim pierwszym atari xt z 20’wieku :)Ale ten głos…przepraszam za nazwanie czegoś co przypomina dzwię wydawany gdy zatnę się podczas golenia :)) Złote ucho dla konstancina(to nadepnięte przez słonia)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię