Naturalnie Aluzyjna – inwestycja blisko przyrody

0
art. promocyjny

Zamieszkać w Warszawie, ale w bezpośrednim otoczeniu przyrody? Cieszyć się ekorozwiązaniami w budynkach jak pompy ciepła, rekuperacja, fotowoltaika? Korzystać ze znakomitej lokalizacji i bliskości szkół, przedszkoli i restauracji? Jeśli na tym Ci zależy, sprawdź ofertę nowych mieszkań na Białołęce w inwestycji Naturalnie Aluzyjna od JWC.

Choć nowe mieszkania w Warszawie powstają jak grzyby po deszczu, wymagający inwestorzy stawiają dziś na wysoką jakość, chcą mieszkań oszczędnych, ekologicznych i położonych blisko zieleni. Na tym tle zdecydowanie wyróżnia się osiedle Naturalnie Aluzyjna JWC. Co warto wiedzieć o nowej inwestycji tego dewelopera z Warszawy?

Lokalizacja w strefie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu

Ogromnym atutem mieszkań na sprzedaż na Białołęce dostępnych w inwestycji Naturalnie Aluzyjna jest fenomenalna lokalizacja. Na osiedle składają się dwa wielorodzinne budynki mieszkalne z windami i naziemnymi parkingami, położone na ogrodzonej działce przy ulicy Aluzyjnej. To strefa zwykła Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, tuż obok Rezerwatu Ławice Kiełpińskie. Nie brak tu miejsc na spacery, lasów i piaszczystych plaż nad Wisłą. Bliskość przyrody pozwala na aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, co docenią dorośli i dzieci.

Wokół budynków mieszkalnych przy Aluzyjnej zachowano przepiękne zadrzewienie, dzięki czemu cała działka przypomina las. Deweloper zadbał o ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery i ogrodzony plac zabaw. Teren jest ładnie oświetlony, dostosowano go również do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaletą mieszkań w tej inwestycji jest kameralny charakter. Na każdej kondygnacji znajdziesz cztery trzypokojowe mieszkania z tarasami i balkonami o powierzchni od 13 do 17 mkw. Mieszkania na parterze mają ogródki z zachowanymi dużymi drzewami. Odpoczynek blisko przyrody gwarantowany! Naturalnie Aluzyjna oferuje również łatwy dostęp do przystanków, co zapewnia komfortowy dojazd komunikacją miejską do centrum. W pobliżu nie brak szkół, przedszkoli, żłobków oraz sklepów.

Naturalnie Aluzyjna – projekt bliski naturze fot. jwc.pl

Ekorozwiązania przyjazne dla mieszkańców

Czego szukają dziś inwestorzy w Warszawie? Coraz większe znaczenie dla poszukujących mieszkań ma ekologia. Zrównoważone rozwiązania oznaczają nie tylko troskę o przyrodę. Mają również ogromny wpływ na koszty utrzymania budynków i mieszkań.

Ekorozwiązania wprowadzone w inwestycji Naturalnie Aluzyjna pozwalają obniżyć opłaty za energię niemal do zera! Jak udało się to osiągnąć?

Pompy ciepła i instalacje fotowoltaiki

Dzięki zastosowanym nowoczesnym technologiom mieszkania w Naturalnie Aluzyjnej są niemal bezkosztowe. To możliwe dzięki zastosowaniu jako głównego źródła ogrzewania innowacyjnych pomp ciepła. Pomogło to zmniejszyć znacząco rachunki za energię, a dodatkowo uniezależnić mieszkańców od paliw stałych jak węgiel czy płynnych jak gaz. Naturalnie Aluzyjnej niestraszne więc zawirowania geopolityczne i niepewna sytuacja na rynku.

Aby obniżyć koszty energii, deweloper postawił również na instalacje fotowoltaiki. W połączeniu z pompami ciepła pozwoliło to zminimalizować opłaty za energię i zapewnić inwestycji niemal całkowitą niezależność energetyczną.

Wentylacja z rekuperacją i filtry powietrza

Rekuperacja to nowoczesne rozwiązanie, które pomaga zapewnić energię cieplną w budynku, a także likwiduje problem z zanieczyszczonym powietrzem w mieszkaniach i częściach wspólnych budynków. Wszyscy wiemy, jak dużym zagrożeniem dla zdrowia jest dziś smog. Na to, gdzie i kiedy się pojawi, nie mamy często wpływu. Można jednak skutecznie ograniczać jego skutki, efektywnie oczyszczając powietrze.

Właśnie tak działa wentylacja z rekuperacją. Wymienia zużyte powietrze na świeże, a dzięki wymiennikowi ciepła w rekuperatorze udaje się to zrobić bez żadnych strat energii, nawet zimą. Oszczędności w rachunkach gwarantowane!

Dodatkowo rekuperacja oczyszcza powietrze. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy filtrów powietrze w mieszkaniach jest pozbawione zanieczyszczeń, bakterii, grzybów, pyłków. Mali i duzi alergicy będą tu się czuli bardzo dobrze.

Budynki mieszkalne powstały dzięki technologii modułowo-drewnianej

Inwestycja Naturalnie Aluzyjna to miejsce dla tych, którzy cenią ekologię w codziennym życiu i bliska jest im troska o przyrodę. Idee zrównoważonego rozwoju wprowadzono tu na każdym etapie pracy, od projektu po budowę i późniejszą eksploatację budynków.

Uwagę zwraca modułowa technologia drewniana, w której powstały budynki wielorodzinne. To prawdziwy game changer współczesnej architektury na świecie. Drewniane budynki modułowe są przyjazne dla swoich mieszkańców i środowiska. Do ich budowy wykorzystano materiały wytworzone na bazie naturalnych surowców takie jak drewno, wełna mineralna czy płyty gipsowo-włóknowe. Każdy z tych materiałów i komponentów można z powodzeniem poddawać recyklingowi.

Co więcej, dzięki zastosowaniu ekologicznych materiałów budynki są pozbawione formaldehydu, fenolu i akrylu, dodatków, sztucznych barwników oraz substancji rozjaśniających. Nie stosowano też szkodliwych klejów. Wszystko to sprawia, że budynki są właściwe bezemisyjne, zrównoważone, zdrowe i bezpieczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię