Neofaszysta kandyduje w Piasecznie? Kalinowski szykuje pozew do sądu

27

PIASECZNO Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych alarmuje, że w wyborach samorządowych kandyduje – ich zdaniem  – „szerzej znany jako miłośnik SS” Tomasz Kalinowski

– To, że mam inne poglądy nie oznacza, że można mnie obrażać i pomawiać. W tym momencie przygotowuje pozew przeciw autorowi tego kłamliwego wpisu – mówi Kalinowski

„Uwaga Piaseczno! Ktoś stara się wam wcisnąć w wyborach miłośnika nazistów!” – informuje Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.
Następnie, w stanowisku ośrodka, czytamy: „Tomasz Kalinowski, dawny rzecznik ONR Mazowsze, w komitecie wyborczym Józefa Zalewskiego w Piasecznie. Kalinowski jest szerzej znany jako miłośnik SS, na swoim profilu umieścił nawet zdjęcie swego idola – SS-mana Leona Degrelle. Hitler mówił o nim: „gdybym miał syna chciałbym, by był taki jak on”. Kalinowski określa się mianem polskiego patrioty i jakoś nie widzi sprzeczności w celebrowaniu uwielbienia do katów polskiego narodu. Promujący go Józef Zalewski jest członkiem PSL, był burmistrzem Piaseczna, obecnie jest radnym. Czy władze PSL wiedzą w jakie to alianse z miłośnikiem „ulubieńca Hitlera” wchodzi lokalny polityk? Czy zasada „po trupach do władzy” obejmuje także Polaków zabitych podczas II Wojny Światowej przez tych, których wychwala Kalinowski? Patrzcie na kogo głosujecie, wszelkiej maści neofaszyści stroją się w piórka i starają w przebraniu dojść do władzy. Każdy z nas ma moc powstrzymania brunatnienia Polski – oddając swój głos.”

Były burmistrz Piaseczna Józef Zalewski (po lewej) i Tomasz Kalinowski

Kandydat stanowczo nie zgadza się ze stanowiskiem ośrodka.
– Zdjęcie, które umieściłem nie było w żaden sposób gloryfikacją, nigdy nie popierałem i nie będę popierał żadnych postaw totalitarnych – komentuje Tomasz Kalinowski. – Wie o tym każdy kto mnie poznał. To taka sama prawda jak gdyby nazwać Wołoszańskiego zwolennikiem Hitlera, bo nagrywa o nim programy. Czysta manipulacja. Ten samozwańczy Ośrodek Monitorowania został skompromitowany przez samego założyciela Rafała Gawła, który jest oszustem finansowym. Cały wpis jest jedną wielką manipulacją, która ma na celu zdyskredytowanie mojej osoby i zniszczenie młodego człowieka nieumoczonego w żadne układy. To, że mam inne poglądy nie oznacza, że można mnie obrażać i pomawiać. W tym momencie przygotowuje pozew przeciw autorowi tego kłamliwego wpisu.

Grzegorz Tylec

27 KOMENTARZE

 1. Bardzo dobrze! Nie daj się zastraszyć. Nie może być tolerancji dla kolejnych pomówień ze strony tego całego Ośrodka Monitorowania Zachowań. Jedyne co potrafią to zwyzywać wszystkich innych od faszystów i nazistów. Dość tego. Nacjonalizm to umiłowanie narodu i właśnie nacjonaliści, kierujący się interesem narodu, przed interesem prywatnym, powinni rządzić państwem.

  • Szanowna Pani !
   Proszę się zastanowić co Pani pisze…
   Nacjonalizm nie ma takiej definicji jaką Pani podała.

   To głównie teoria na temat przynależności do lepszego gatunku, lepszej rasy czy lepszej kasty…
   Nacjonalizm to despotyzm i przemoc… To nie patriotyzm !!!

 2. Neofaszysta ???
  A niby kto ma taką wiedzę żeby tak twierdzić ???
  Na jakiej podstawie zostały przypisane cechy Panu Tomaszowi Kalinowskiemu ???
  Nie rozumie jak można szkalować na podstawie jakiś urojeń drugą osobę
  Jak długo jeszcze tacy ludzie którzy boją się prawdy będą pluć w twarz innym ludziom tylko za to że ktoś ma trzeźwiejsze spojrzenie na świat.
  A może przyczyną jest brak wiedzy i argumentów do dyskusji merytorycznej i najlepiej prostacko kogoś obrazić ?
  Cóż
  Przykre to jest ale niestety stwierdzić trzeba że autor tego jest żywym przykładem pogranicza intelektualnego skoro nie mając dowodów jakichkolwiek obraża druga osobę

 3. Ten cały ośrodek jest nazistowski. Goebbels’owski. Każdy, o kim wystosowali oszczercze informacje, powinien ich pozwać. Może to by doprowadziło do upadłości. Nie rozumiem, jak to może jeszcze funkcjonować, przecież założyciel został skompromitowany. Narodowcy mają wiele pracy przed sobą. Powodzenia w wyborach, panie Tomaszu!

 4. Ośrodek Monitorowania Bzdetów, kierowany przez przestępcę Gawła, jest tak skompromitowany, że tylko desperat bierze ich wypociny na tapetę. Kiepski portal.

 5. Znowu stalinowskie metody. Gdy się z kimś nie zgadzają obrzucają eitetami faszysty, nazisty itp.Ten samozwanczy Ośrodek już dawno powinien zniknąć. Brawo panie Tomaszu, niech zapłacą za swoje kłamstwa i odpowiedzą za nie przed sądem. To próba zniszczenia patriot, nie umoczonego w żadne układy. Nie dajcie się nabierać na te metody, bo Ci którzy najgłośniej krzyczą o antyfaszyzmie i tolerancji sami stosują agresję, nietolerancje i kłamstwo.

 6. I jeszcze gówniarz kłamie, że wychował się w bloku al.Róż 3, a do tego trzaska foty na trzepaku, że niby taki swojak-luzak.. My nie gęsi ??

 7. Panie Tomaszu, ten cały ośrodek monitorowania to propaganda mająca na celu zbierać kadry i produkować szkalujące informacje w stylu gebelsa. Nikt już nie traktuje ich poważnie. Panie Tomaszu życzę wytrwałości!!!

 8. TEN PORTAL TO JAKIŚ LEWACKI POMYJ-NIEDAWNO PISANO O MIESZKANCACH TARCZYNA ŻE NIE DBAJA O CMENTARZ ŻYDOWSKI-A NIE WSPOMNIANO DLACZEGO POTOMKOWIE POCHOWANYCH NIE INTERESUJĄ SIE LOSAMI PRZODKÓW

  • Głupi czy o drogę pyta? Szwabscy faszyści idole naszych prawaczków-przygłupów i polscy szmalcownicy postarali się aby nikt z nich wojny nie przetrwał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię