Nie działają światła na największym skrzyżowaniu. Uważać muszą zwłaszcza piesi!

4

PIASECZNO Od kilku dni nie działa przycisk przy przejściu dla pieszych przez ul. Puławską, między skateparkiem, a Kauflandem. – Osoby chcące przejść przez jezdnię od strony skateparku muszą albo czekać, aż ktoś naciśnie guzik z drugiej strony, albo przekraczać jezdnię na czerwonym – opowiada pani Eugenia, nasza czytelniczka


Skrzyżowanie przy Laminie jest najbardziej ruchliwym miejscem w powiecie piaseczyńskim. – Na tym przejściu, nawet jak działała sygnalizacja świetlna, często dochodziło w przeszłości do wypadków – przypomina nasza czytelniczka. – Niestety, w poniedziałek zauważyłam, że jest uszkodzony przycisk „wywołujący” zielone światło dla pieszych. Bez tego bardzo trudno przejść przez jezdnię. Jeszcze młoda osoba może sobie poradzi, ale starsza musi czekać, aż ktoś przyciśnie przycisk z drugiej strony. Czy naprawdę musi dojść do tragedii, żeby ktoś się tym zajął? – pyta kobieta.
Zgłosiliśmy problem do wydziału BRD w warszawskim oddziale GDDKiA.
Niezwłocznie podejmiemy tam interwencję i naprawimy sygnalizację – poinformował nas jeden z pracowników wydziału.

TW

4 KOMENTARZE

  1. To kolejny przypadek, że samorząd powiatowy śpi !!! O zagrożeniu życia dowiadują się dopiero od mieszkańców albo dziennikarzy po wypadku, wstyd !!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię