Nie uciekli przed listami gończymi. Skuteczność policji posłała ich za kratki

1

Funkcjonariusze z piaseczyńskiego wydziału kryminalnego zatrzymali trzech poszukiwanych mężczyzn. Wobec każdego z nich sądy i prokuratura wystawiła listy gończe.

Policjanci z wydziału kryminalnego, którzy na co dzień zajmują się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, zatrzymali trzech mężczyzn.
Pierwszy z nich, 48-latek wpadł w ręce policjantów w Warszawie na ulicy Wólczańskiej. Mężczyzna ma zarzuty związane udziałem w zorganizowanej grupie przestępczej. Kolejne zatrzymanie miało miejsce w Ustanowie. 43-letni mężczyzna na najbliższe sześć miesięcy trafił do zakładu karnego. Był poszukiwany od 2017 roku, gdy nie stawił się do zakładu karnego. Ciąży na nim wyrok za wielokrotną jazdę pod wpływem alkoholu.
Na terenie warszawskiego Wawra piaseczyńscy policjanci zatrzymali 59-latka, poszukiwanego w celu odbycia kary pozbawienia wolności za sprawy związane z przestępstwami narkotykowymi.

KPP/AB

1 KOMENTARZ

  1. Że jeszcze raz jaka skuteczność kogo policji z Piaseczna no błagam bez takich żartów dowód proszę bardzo co zrobili gdy zaginęła Kornelia NIC odnaleźli ją zabita przez zwyrodniałych rówieśników proszę poprawić artykuł że całkiem przypadkiem udało im się kogoś zatrzymać….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię