Nie wdrażamy godziny policyjnej w Sylwestra…

2

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się w niedzielę (27 grudnia) premier powiedział, że rząd nie wprowadza godziny policyjnej w Sylwestra.

– Prosimy i apelujemy o pozostanie w domu – powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej, której głównym tematem były szczepionki przeciw Covid-19. – My godziny policyjnej nie wdrażamy – dodał szef rządu.

– Bardzo gorąco apelujemy o nieprzemieszczanie się, również o nieużywanie fajerwerków, o to żeby rzeczywiście ten Sylwester minął spokojnie. – powtórzył premier.

 

2 KOMENTARZE

  1. Dobry car Morawiecki na konferencji prasowej nie wprowadza godziny policyjnej, bo byłoby to nielegalne. Car Mateusz I brzydzi sie oczywiście wszystkim, co nielegalne i ręki do tego nie przyłoży.
    Ten sam Morawiecki dopiero co podpisał rozporządzenie, w którym jest zakaz przemieszczania się w noc sylwestrową pod groźbą mandatów, rozpraw sądowych i kar pieniężnych, nakładanych przez Sanepid (ten ostatni się ceni i poniżej 10 tys. PLN nie schodzi).
    No i teraz kombinuj, obywatelu, czy obowiązującym prawem jest to, co car Morawiecki ogłosił niezobowiązująco na konferencji prasowej, czy też to, co nakazał w rozporządzeniu.
    Wierzę oczywiście, że car jest dobry, a tylko źli bojarzy w policyjnych mundurach będą molestować i karać obywateli, złośliwie nie chcąc uznać za źródło obowiązującego prawa gadki z konferencji prasowej i uporczywie powołując się na jakieś rozporządzenie…

    • W punkt. Ale chyba ten **** premier wie dokładnie, co jest legalne a co nie. Po tym tekście o godzinie policyjnej czuję sie jakby mi napluł w gębę. Ustawę mam w… Konstytucję mam w …, i co mi zrobicie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię