Nie zostawiajmy dzieci w samochodach!

1

PIASECZNO Pamiętajmy, by w upalne dni nie zostawiać dzieci w samochodzie. Temperatura w nasłonecznionym aucie rośnie bardzo szybko i może być niebezpieczna dla zdrowia i życia. Z prośbą o zwrócenie uwagi na to zagrożenie zwróciła się do nas jedna z Czytelniczek.

– Proszę uprzejmie przypomnieć rodzicom, żeby nie zostawiali dzieci na parkingu w samochodzie w taki upał – apeluje kobieta. – Niestety wczoraj na parkingu pod Leroy Merlin byłam świadkiem takiej właśnie sytuacji. Temperatura na zewnątrz 35 stopni, a w zamkniętym samochodzie dwoje dzieci. Obsługa najpierw stwierdziła, że wszystko jest w porządku, a mama jest na dziale ogród. Ale ja nie odpuściłam i czekałam na tę matkę. Pojawiła się za chwilę i nie rozumiała, o co mi chodzi. Najpierw zapłaciła za zakupy, a potem dopiero otworzyła samochód. Naprawdę myślę, że trzeba powtarzać bez końca o możliwych konsekwencjach. Tym razem dzieciom nic się nie stało. Ale dziś żałuję, że nie wezwałam policji – dodaje nasza Czytelniczka.

AB

1 KOMENTARZ

  1. Dokładnie -zamiast negocjacji-policja .Madka i tak nie zrozumie ,że raz upieczone -nie ożyją , nawet po zdrowaśkach.Ale może chciała pozbyć się kłopotu-w wakacje oddają psy do schroniska ta gwiazda miałaby czas na kosmetyczkę i zakupy do woli…
    Może sama była za długo na słońcu ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię