Niebezpiecznie na obwodnicy! Ciężarówki jeżdżą pod prąd [FILM]

4

GÓRA KALWARIA Od czasu otwarcie obwodnicy Góry Kalwarii kilka razy byliśmy alarmowani o ciężarówkach, które przemierzały obwodnicę pod prąd. – To wina złego oznakowania – uważają niektórzy kierowcy.

Jedną z takich sytuacji potwierdza film zamieszczony na Youtube przez jednego z kierowców. Ciężarówka jedzie pod prąd stwarzając śmiertelne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Do zdarzenia doszło na obwodnicy przy zjeździe na most. Autor filmu zmierzał w stronę Mińska Mazowieckiego. Gdy droga się zwęża widać ciężarówkę, która jedzie w przeciwnym kierunku niż wyznaczony porządek ruchu.
– Wjazd na obwodnicę z mostu (w kierunku Grójca) jest fatalnie oznakowany – uważa kierowca. – Dodatkowo w nocy jest tam strasznie ciemno, nie świeci się żadna latarnia. Niektórzy kierowcy nawet w dzień mają problem, gdzie droga prowadzi na obwodnicę, a gdzie do Góry Kalwarii. Mam nadzieję, że zostanie to niedługo poprawione, zanim podobna sytuacja zakończy się jakąś tragedią – dodaje kierowca.

4 KOMENTARZE

  1. Ta obwodnica to bubel, projektował ją jakiś teoretyk. Zjazd na Piaseczno, jadąc z od mostu w kierunku Grójca, jest fatalnie zaprojektowany. Wyjeżdżając z pod wiaduktu mamy bardzo krotki odcinek aby zjechać na pas w kierunku Piaseczna, dodatkowo pas ten jest przedłużeniem pasa zjazdu na obwodnicę z Góry Kalwarii, którym poruszają się pojazdy jadące z G.K. Na dodatek jest to łuk. Będzie tam się dużo działo …..

  2. Jechałem tą drogą ostatnio. Faktycznie jest problem z oznakowaniem wjazdu na obwodnicę, Trochę się zastanawiałem zanim wjechałem. GDDĶiA do poprawki oznakowanie!!!!

  3. Nie przesadzajmy z narzekaniem na oznakowanie. Mogłoby być lepsze ale moim zdaniem jest prawidłowe. Patrzmy na znaki i nie zapie…lajmy na oślep. Zjazd z mostu na obwodnicę nie stanowi problemu, natomiast zjazd w tym miejscu do Góry Kalwarii faktycznie po ciemku stanowi problem.

    • to może się zdecyduj cyt ,,nie przesadzajmy a potem faktycznie po ciemku,,——-// no własnie —-wiele osób ocenia oznakowanie mając dobry wzrok i słoneczny dzień —- a po ciemku jak pada deszcz i mijasz się z autem ciężarowym —-ta widoczność i ocena jest zupełnie inna -OZNAKOWANIE JEST FATALNE (droga jak widać niedokończona )

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię