Niedługo rusza książkomat

0

PIASECZNO Już od 15 czerwca będzie można korzystać z nowego urządzenia Biblioteki Publicznej w Piasecznie, które znajduje się w budynku zabytkowego dworca PKP przy stacji kolejowej (ul. Dworcowa 9)

Książkomat to urządzenie samoobsługowe, które działa podobnie jak popularne paczkomaty.
Wystarczy zamówić książkę, film lub audiobook przez katalog biblioteczny online i wybrać opcję odbioru w książkomacie – mówi Urszula Bąkowska, specjalista ds. promocji Biblioteki Publicznej w Piasecznie.
Załadunek książkomatu będzie odbywać się raz dziennie, od poniedziałku do piątku, a czytelnik otrzyma informację o czekającej na niego książce przez SMS. Na odbiór będzie mieć do trzech dni roboczych. Poza odbiorem zamówionych zbiorów można także zwrócić wypożyczone wcześniej pozycje do książkomatu.
To idealne rozwiązanie dla osób, które pracują do późna i nie mogą przyjść do biblioteki w godzinach jej otwarcia – podkreśla Urszula Bąkowska. – Urządzenie jest samoobsługowe, a odbiór książek możliwy jest o dowolnej godzinie (w godzinach otwarcia stacji)
Do książkomatu będzie można zamawiać oraz zwracać zbiory (książki, filmy, audiobooki) z biblioteki głównej CEM, ul. Jana Pawła II 55 w Piasecznie. Oficjalne otwarcie urządzenia odbędzie się 15 czerwca o godzinie 13.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię