KONSTANCIN-JEZIORNA Osób, które lubią tańczyć i oglądać jak inni tańczą nie może zabraknąć w najbliższą niedzielę w Parku Zdrojowym


O godz. 16 publiczność zgromadzoną w amfiteatrze do tańca porwie duet rewelacyjnych akordeonistów – Harmonium Duo. Argentyńskie tango, rosyjski walc, węgierski czardasz, rumuńska hora, czy wreszcie polski: polonez, mazurek czy kujawiak, to tylko niektóre z tańców, które w wyjątkowej, autorskiej interpretacji wykonają artyści.

Twórczość najwybitniejszych kompozytorów w aranżacji na duet akordeonowy nabiera wyjątkowych walorów, dzięki niezwykłym możliwościom barwowym, brzmieniowym oraz technicznym, jakie dają artystom współczesne akordeony koncertowe. Ta muzyka wciąga słuchacza od pierwszych chwil, i odbierana jest zawsze z wielkim entuzjazmem przez publiczność na wszystkich kontynentach świata.

Hubert Giziewski oraz Iwo Jedynecki ukończyli Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie. Należą do czołówki najwybitniejszych polskich muzyków swojego pokolenia. W czasie wieloletniej edukacji artystycznej zdobyli szereg najwyższych nagród i wyróżnień na wielu prestiżowych festiwalach i konkursach muzycznych w kraju i za granicą.

A kto nie będzie chciał zbyt szybko wybijać się z tanecznej atmosfery w amfiteatrze, po koncercie powinien przenieść się do altanki przy Hugonówce (ul. Mostowa 15), gdzie o godz. 18 rozpocznie się kolejna potańcówka. Wstęp na koncert i potańcówkę jest wolny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię