Niekończące się problemy z piaseczyńską pocztą

8

PIASECZNO – Nasza poczta pracuje skandalicznie – skarży się mieszkanka Józefosławia, Pani Danuta. – List wysłany priorytetem z Warszawy 20 grudnia dotarł do mnie dopiero 10 stycznia.


O problemach z piaseczyńską pocztą pisaliśmy już wielokrotnie. Sytuacja wciąż się nie zmienia, a do naszej redakcji docierają kolejne skargi.
– Proszę spojrzeć na to – Pani Danuta wyjmuje z koperty rachunek za energię elektryczną. – Trzeba było go zapłacić do 12 października, a przyszedł do mnie dopiero tydzień później. Przeterminowane rachunki otrzymywane pocztą to standard. Mój sąsiad osobiście jeździ na pocztę by odbierać przesyłki. Czy tak wszyscy mają robić? Po co oni w ogóle oferują swoje usługi? – pyta retorycznie wzburzona kobieta.
Po naszym ostatnim artykule o poczcie rozpętała się prawdziwa burza. Czytelnicy nie szczędzili krytyki pod adresem piaseczyńskiej poczty, prześcigając się w relacjach wskazujących na fatalną jakoś świadczonych usług.
– Na tej poczcie powinna zmienić się pani naczelnik – nie ma wątpliwości nasza czytelniczka. – Ona zupełnie nie radzi sobie z zarządzaniem tą instytucją.

AB

8 KOMENTARZE

  1. Poczta w Mysiadle tak samo działa. Zawsze mam awizo w skrzynce a siedzę cały dzień w domu. Widziałam kiedyś listonosza, który wszystkim po kolei wykładał awizo bez dzwonienia domofonem do każdego z osobna.

  2. Już nie raz płaciłem odsetki od przeterminowanych rachunków, bo poczta nie dostarczyła na czas. Zmieniłem wersje papierowe faktur na elektroniczne. Teraz nie mam problemu z terminową zapłatą. Ale nie wszyscy tak mogą, więc rozumiem rozgoryczenie ludzi. Ja ostatnio wyciągnąłem ze swej skrzynki awizo na dwa listy polecone, gdzie adres był mój, a nazwisko sąsiada z posesji obok. Na poczcie w Mysiadle pani wydała mi dwa listy. Jeden dla mnie , drugi na nazwisko sąsiada… Normalnie ręce i nogi opadają.

  3. Zgada się Wysyłam polecony priorytet i odbiorca dostaje go po 7 dniach składam reklamację bez odzewu a ja za te przesyłki priorytetowe płacę więc chciała bym aby dotarła w ciągu max 3 dni masakra co w Piasecznie się dzieje powinni zmienić panią naczelnik jest nie odpowiedzialna i nie umie zarządzać ,

  4. w Piasecznie na ul Szkolnej śr. czas oczekiwania w kolejce 40 minut woła o pomste do nieba. Wszystko co mogę adresuje do pracy, aby nie tracić czasu na pocztę która i tak jest zamknięta jak kończę pracę. Tracenie ranka soobty na odbieranie poczty do ulubionych moich rozrywek nie należy

  5. Do Ccccc poczta w Mysiadle nie posiada listonoszy. Jest to placówka bez służby doręczeń więc bezpodstawne oskarżanie jest śmieszne. Listonosze którzy roznoszą listy na terenie Mysiadła są rownież z Piaseczna !

  6. Sprawdzam tracking/śledzenie na stronie poczty, przesyłka miała próbę doręczenia dwa dni wcześniej, awiza brak. Wydano do doręczenia o godzinie 7.01, zaawizowana o 7.03 i czeka na odbiór na poczcie. Teraz najlepsze, idę na pocztę po tych 2 dniach od rzekomego awizo i słyszę, że przesyłki nie ma, dopiero jak pokazałem tracking na telefonie to Pani łaskawie poszukała i przesyłka jakoś się znalazła. ale jeszcze nie koniec, z ciekawości sprawdzam tracking ponownie ( zmiana statusu przesyłek wyświetla mi sie w aplikacji), po kolejnych 2 dniach od mojego odebrania przesyłka została wg poczty pobrana przez listonosza i dostarczona pod adres!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię