Nielegalne plakaty wzdłuż Puławskiej muszą zniknąć do wtorku

6

PIASECZNO Kilkanaście dni temu na słupach oświetleniowych wzdłuż ulicy Puławskiej, na odcinku od ul. Energetycznej do Piaseczna pojawiły się plakaty Andrzeja Halickiego. Zarządca drogi – Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad – wystąpił o ich usunięcie do 21 maja


Jeszcze kilka dni ma komitet wyborczy Andrzeja Halickiego na usunięcie plakatów z podobizną kandydata na europosła ze słupów znajdujących się w pasie drogi krajowej. O sprawie pisaliśmy tydzień temu. Wielu kierowców było oburzonych, że plakaty znalazły się tak blisko ruchliwej trasy. Twierdzili, że rozpraszają ich uwagę.
– Te reklamy zostały umieszczone w naszym pasie drogowym nielegalnie – twierdziła wówczas Małgorzata Tarnowska, rzeczniczka warszawskiego oddziału GDDKiA.
Z naszych informacji wynika, że Generalna Dyrekcja wysłała już oficjalne pismo do komitetu wyborczego Andrzeja Halickiego, prosząc o usuniecie plakatów do wtorku 21 maja.
– Jeśli materiały te nie zostaną zabrane, zdejmiemy je sami – zapowiada Małgorzata Tarnowska. – Dodatkowo zostanie wszczęta procedura nielegalnego zajęcia pasa drogowego – przestrzega.

TW

6 KOMENTARZE

  1. GDDKiA 1:0 Gmina Piaseczno – bardzo dobrze i słusznie. Wystarczyłby plakat co 3 słup, a tak w ogóle nie powinno tam nic być, tylko szpeci i zaśmieca…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię