Nierówna Klonowa. Kiedy droga doczeka się remontu?

4

PIASECZNO Mieszkańcy skarżą się, że przebiegający przez las odcinek ulicy Klonowej między Orzeszynem a Dobieszem jest pozapadany i usiany dziurami. – Duże fragmenty ulic Klonowej i Mazowieckiej były już remontowane – mówi starosta Ksawery Gut. – Leśny odcinek Klonowej też zostanie w końcu poprawiony


– Jeżdżę tamtędy codziennie i droga ta do najlepszych nie należy – uważa pan Grzegorz, mieszkaniec Dobiesza. – Odcinek prowadzący przez las do krajowej 79 jest słaby, ale w drugą stronę wcale nie jest lepiej. W Sierzchowie na moście są straszne dziury. Starostwo powinno wreszcie kompleksowo wyremontować tę drogę, bo w końcu dojdzie tu do poważnego wypadku.
Zapytaliśmy o plany dotyczące remontu odcinków ulic Klonowej i Mazowieckiej starostę Ksawerego Guta.
– Od krajowej 79 do Orzeszyna droga jest w dobrym stanie – mówi starosta. – Niedawno prace prowadziliśmy także w Dobieszu. Leśny odcinek Klonowej zostanie wyremontowany. Może nie stanie się to jeszcze w tym roku, ale mamy na uwadze tę inwestycję.

TW

4 KOMENTARZE

  1. Zapraszam na ulice Słonecznikową od Bogatek do Grochowej, nie ma możliwości przejechania poboczem rowerem czy na rolkach. Co z tego ze doły sa naprawione, jak zaraz tworzą sie kolejne, tylko patrzeć jak zapadnie się asfalt.

  2. Może pan Gut wyjaśni, dlaczego brak dobrego planu inwestycyjnego? Wyremontowane nie tak dawno odcinki są już całe pocięte i połatane (z fuszerką- dodam). Za taką niegospodarność ktoś powinien stracić stołek, lub jeśli go już nie ma, ponieść konsekwencje finansowe).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię