Niesamowity debiut klubu The Six Mates z Piaseczna

0

PIASECZNO W naszej kulturze słowo „pasja” najczęściej kojarzy się z czymś dostarczającym bardzo silnych emocji, tych emocji z pewnością nie można odmówić Six Mates BJJ Fight Club z Piaseczna.

Łukasz, Marcin, Rafał, Sebastian, Daniel oraz Maniek, choć różnią ich charaktery to łączy wspólna pasja. Od lat doskonalą swoje umiejętności w brazylijskim jiu jitsu, co zaowocowało stworzeniem nowego miejsca na mapie polskiego BJJ – rodzinnego klubu sportowego The Six Mates, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Powstał on niespełna rok temu, ale rozwija się w dynamicznym tempie, które mogłoby zawstydzić niejednego adepta z czarnym pasem.

 “Największe bogactwo to robienie tego co kochasz”.

Trening inauguracyjny odbył się 13 czerwca 2020 roku. Nie mogło na nim zabraknąć znanych twarzy ze sceny polskiego BJJ. Klub na bieżąco współpracuje z Aligatores Fight Club z Warszawy dowodzonym przez Kamila “Profesora” Uminśkiego oraz Gladio Fight Club z Lublina pod dowództwem Wojciecha Klimkiewicza.

CZYTAJ TAKŻE:  Pędził prawie 120 km/h, stracił prawo jazdy

To co wyróżnia SIxów to otwartość, chętnie goszczą u siebie inne kluby, równie chętnie uczestniczą w obozach bądź szkoleniach, na których doskonalą swoje umiejętności. Szkolenia te, już zaczęły przynosić rezultaty. W dniu 6 marca w Mińsku Mazowieckim odbyło się 8 Grand Prix Polski Brazylijskiego Jiu Jitsu. To cykliczna impreza, która odbywa się regularnie już od 8 lat. The Six Mates postawiło na silną reprezentacje, która przywiozła aż 10 medali!

 

Zawodnicy uzyskali następujące rezultaty:

Białe pasy:

  • Junior do 58,5 kg – Jędrzej Kwaśny – srebro
  • Junior + 89,3 kg – Jan Kurowski – brąz
  • Adult, do 94,3 kg – Paweł Dembinśki – srebro
  • Kobiety, do 64 kg – Sandra Taraszewska – srebro
  • Master, do 82,3 kg – Marcin Elak – brąz
CZYTAJ TAKŻE:  Wiktor schudł 11 kg w 6 miesięcy! Kolejna metamorfoza w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie

Niebieskie pasy:

  • Master, do 70 kg, – Rafał Machaj – brąz
  • Master, do 94,3 kg – Hubert Swolkień – srebro

Purpurowe pasy:

  • Master, do 82,3 kg – Marcin Kamiński – brąz
  • Master, do 88,3 kg – Łukasz Pietruszka – złoto

Brązowe pasy:

  • Master, + 100, 5 kg – Sebastian Kurowski – srebro

Udany debiut #SixMates to rezultat ciężkiej i wspólnej pracy.

Jeśli więc ktoś zastanawia się, czy warto odwiedzić Six Mates BJJ Club, to niech nie traci na rozważania więcej czasu i natychmiast wpada na trening. Każdy jest tu mile widziany. Więcej informacji o klubie znajdziecie na FB pod adresem: https://www.facebook.com/SixMatesBJJFightClub

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię