Niesforny żółw czmychnął po raz trzeci! Szuka go zrozpaczona właścicielka i pies

3

PIASECZNO Choć żółwie nie należą do najszybszych zwierząt na świecie to jednak potrafią uciec. Z posesji przy ul. Piaskowej w Chylicach czmychnął żółw. Jak się okazuje to już jego trzecia eskapada

Nie wiemy ile żółw ma lat, że wciąż może popisać się taką kondycją. U swojej aktualnej właścicielki mieszka już siódmy rok. Jak jednak widać ciągnie go do przygód i poznawania świata, ponieważ wczoraj podjął już trzecią próbę ucieczki.
O żółwiu z ul. Piaskowej pisaliśmy w maju ubiegłego roku – wówczas został szczęśliwie znaleziony i wrócił do domu. Jak przyznaje jego właścicielka rezolutny gad podjął także drugą próbę ucieczki, która również nie zakończyła się powodzeniem.
– Nie wiem co z nim się stało teraz – mówi zaniepokojona kobieta. – Zwykle przebywa w swojej zagrodzie i jest bezpieczny. Być może ktoś nie domknął bramy, skorzystał z okazji wyszedł na zewnątrz – zastanawia się właścicielka gada.
Jeśli żółw nie zdołał dojść do przystanku autobusowego i wsiąść do autobusu 710 to prawdopodobnie wciąż przebywa w Chylicach w okolicy ul. Piaskowej. Ktokolwiek spotka żółwia proszony jest o kontakt pod numer tel. 573 014 782. Jest niewielki i mieści się dłoni.
– Jeśli się nie znajdzie to mój pies się zapłacze – mówi smutna właścicielka. – Bardzo go lubi i często mu towarzyszy.

AB

3 KOMENTARZE

  1. Ludzie raczej rzadko lubią mieć właścicieli i przebywać w zagrodzie. Niby dlaczego żółw miałby lubić to, czego nie lubi żaden w miarę normalny człowiek?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię