Niespodziewana śmierć wspaniałej nauczycielki

0

PIASECZNO Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Chylicach podała smutną wiadomość o niespodziewanej śmierci wieloletniej nauczycielki języka polskiego Jolanty Kirago

Z wielkim żalem, smutkiem i zaskoczeniem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Joli Kirago, wieloletniej znakomitej nauczycielki języka polskiego z naszej szkoły, naszej wspaniałej Przyjaciółki i Koleżanki – poinformowała dziś szkoła.
Nauczyciele i uczniowie szkoły są wstrząśnięci i zaskoczeni. Jeszcze wczoraj Jolanta Kirago prowadziła zdalnie lekcje i była umówiona z uczniami na kolejne zajęcia.
Jolanta Kirago była drugi rok na emeryturze, ale wciąż uczyła i angażowała się w życie szkolne.
Była fajnym pracownikiem i świetną nauczycielką, prowadziła także kółko języka polskiego oraz zajęcia teatralne, niezwykle angażowała w swoją pracę – mówi zastępca dyrektora szkoły Dorota Różańska.Zapamiętamy ją jako osobę inteligentną, o szerokich zainteresowaniach, kochającą podróże. Jej nagła śmierć jest szokiem dla nas wszystkich.
Jolanta Kirago uczyła w szkole w Chylicach od 1 września 1998 roku.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się 31 grudnia o godz. 12.00 w kościele Św. K. Boromeusza na Powązkach Starych, po którym nastąpi wyprowadzenie na cmentarz miejscowy do grobu rodzinnego

 

AB

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię