Nietypowa licytacja radnego! Zebrał dla WOŚP 777 zł

0

POWIAT Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tradycyjnie towarzyszyły licytacje różnych przedmiotów. Radny powiatowy Krzysztof Kasprzycki wpadł na pomysł niecodziennej aukcji, w której można było wygrać… usługę trzygodzinnego sprzątania

Licytacja odbyła się w komentarzach pod zdjęciami zamieszczonymi na Facebooku. Radny wystąpił w stylowym fartuchu, chustce na głowie, ze szczotką, wiaderkiem i odkurzaczem. Swoim wizerunkiem mógł nasuwać skojarzenia z Marysią, graną przez Wojciech Pokorę w komedii „Poszukiwany, poszukiwana”.
Ta żartobliwa sesja fotograficzna odbywa się w piaseczyńskim Centrum Kultury, zdjęcia zrobił Paweł Górski, a stroju użyczyły mi Panie z Miejskiego Klubu Seniora – mówi Krzysztof Kasprzycki, który jest nie tylko radnym powiatowym, ale także pełnomocnikiem burmistrza ds. polityki senioralnej.
W licytacji mogły brać udział firmy, kościoły, urzędy i osoby fizyczne z terenu gminy Piaseczno. Radny oferował 3 godziny sprzątania, mycie okien, grabienie liści, sprzątanie i mycie samochodu, mycia naczyń itp. – Żadnej pracy się nie boję – dopingował licytujących.
Najwyższą kwotę – 777 złotych zaoferowała mieszkanka Nowej Iwicznej, Monika Szpura.
– Wiem, że Nowa Iwiczna to nie gmina Piaseczno, ale takiej ofercie nie mogłam się oprzeć, biorąc pod uwagę wspaniałą pomysłowość Pana Krzysztofa – mówi Pani Monika. Jak przyznaje nie ma jeszcze pomysłu na pracę, do której mogłaby zaangażować radnego.
– Rozważałam przekazanie tych wylicytowanych trzech godzin Pana Krzysztofa na rzecz kogoś bardziej potrzebującego – mówi zwyciężczyni aukcji. – Nie wiem, kto mógłby to być, musiałabym ustalić to z Panem Krzysztofem. Wiem, że zajmuje się piaseczyńskimi Seniorami, być może wśród nich znajdziemy kogoś potrzebującego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię