Niewielkie opóźnienie w modernizacji części parku. Kiedy zostanie otwarty mostek?

0

PIASECZNO – Mostek nad Perełką od strony ulicy Prusa miał być zamknięty do 30 kwietnia, tymczasem nadal nie da się tamtędy przejść – zwraca uwagę pan Marek. – Wiele osób dochodzi do rzeczki i się cofa. Jak długo jeszcze będzie trwała rewitalizacja tej części parku?


Miesiąc temu podaliśmy informację, że wykonawca prac w parku miał wnioskować do gminy o wydłużenie terminu ich realizacji. Tak też się stało. Dlatego do tej pory, mimo wcześniejszych zapowiedzi, mostek przez Perełkę nie został otwarty. Firma wykonawcza jest na etapie budowania brakujących alejek, w tym tej wiodącej do mostku od strony północnej.
– Odbyliśmy dwa spotkania z wykonawcą, prace idą już normalnym trybem i powinny zakończyć się przed wakacjami, tak jak pierwotnie zakładaliśmy – mówi burmistrz Daniel Putkiewicz. Po wybudowaniu alejek (będą miały taką samą nawierzchnię jak w pozostałej, zrewitalizowanej wcześniej części parku), zacznie się montaż małej architektury. Następnie będzie uzupełniane parkowe oświetlenie oraz monitoring. Burmistrz zapewnia, że mostek na Perełce powinien zostać otwarty do końca maja. Wszystkie prace mają zakończyć się do 30 czerwca.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię