Niezwykła bajka na lodzie

0

PIASECZNO W niedzielę na lodowisku na stadionie miejskim klub łyżwiarski Skating Academy wystawił niezwykłą bajkę „Śpiący Mikołaj”. Zarówno aktorzy jak i publiczność bawili się znakomicie


Było to chyba pierwsze na naszym terenie przedstawienie teatralne odbywające się… na lodowisku. Pomysł ten wcielił w życie Łukasz Sibiński – łyżwiarz, trener i założyciel Skating Academy.
– Łyżwiarstwo to sport, który budzi coraz większe zainteresowanie – przekonuje Łukasz Sibiński. – Do naszego klubu zapisują się zarówno dzieci, jak i dorośli. Prowadzimy zajęcia z łyżwiarstwa figurowego oraz hokeja. W szkole przy Świętojańskiej uczymy też jazdy na rolkach. Chcieliśmy zrobić coś dla naszych podopiecznych, ale też spopularyzować łyżwiarstwo wśród mieszkańców.
Organizator przedstawienia przekonuje, że bajka powstała z myślą o pasjonatach łyżew.
Wszystko było dopięte na ostatni guzik i wyszło naprawdę świetnie – dzieli się swoimi wrażeniami. – Przedstawienie było całkowicie bezpłatne. Przyszło na nie około 150 osób, które siedziały na ustawionych na tafli krzesełkach. Występ trwał około 20 minut, aby dzieci nie zmarzły, i został podzielona na cztery akty. Wydaje mi się, że wszyscy byli zadowoleni – kończy, dziękując swoim podopiecznym za zaangażowanie w organizację spektaklu.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię