,,Niezwykli jak Jan Kiepura’’, zaśpiewają najlepsi z najlepszych

0

GÓRA KALWARIA W niedzielę 25 lutego, w przeddzień 354. rocznicy nadania praw miejskich Górze Kalwarii, odbędzie się koncert ,,Niezwykli jak Jan Kiepura’’ w wykonaniu laureatów Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury przyznawanych przez Mazowiecki Teatr Muzyczny.

 

To będzie już piąte spotkanie w cyklu Classica Calvaria. Pierwszy koncert odbył się w 2019 r., usłyszeliśmy wówczas Polską Orkiestrę Sinfonia Iuventus. W ubiegłym roku natomiast gościliśmy Orkiestrę Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca Mazowsze.

W tym roku ze specjalnie w tym celu postawionej sceny w Hali OSIR przy Białka 9 popłyną najpiękniejsze utwory operowe, operetkowe i musicalowe, zobaczymy również wybitnych tancerzy. Orkiestrę Mazowieckiego Teatru Muzycznego poprowadzi Maestro Bernard Chmielarz.

Podczas koncertu wystąpią najlepsi z najlepszych. Artyści, którzy zachwycają, zaskakują i wzruszają, a jednocześnie jako zdobywcy Statuetki Jana Kiepury, stają się ambasadorami naszego teatru i Mazowsza w Polsce i na świecie – mówi Iwona Wujastyk Dyrektor Teatru i prowadząca koncertowy wieczór.

Wstęp na koncert wyłącznie z wejściówkami. Po odbiór bezpłatnych wejściówek prosimy zgłaszać się w dniu koncertu od 14.00 w hali OSiR (ul. Białka 7). Liczba miejsc ograniczona.

 

Koncert ,,Niezwykli jak Jan Kiepura”
Kiedy: 25.02.2024, Godz. 17.00
Gdzie: Hala OSIR, ul. por. J. Białka 7 w Górze Kalwarii
Odbiór wejściówek od godz. 14.00 w Hali OSIR 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię