Nightskating Piaseczno #4 2019

3

PIASECZNO Zapraszamy na czwarty w tym sezonie przejazd Nightskating Piaseczno. Spotykamy się w piątek, 20 września 2019 roku o godz. 19:15 na Rynku, a na ulice ruszamy punktualnie o 20:00.

Udział w imprezie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Wymagamy umiejętności jazdy w tempie 12 km/h i hamowania. Naszym celem jest popularyzacja wrotkarstwa jako środka transportu w mieście oraz promocja gminy Piaseczno jako miejsca przyjaznego osobom aktywnym fizycznie.

⛳ Miejsce zbiórki: Rynek główny Miasta Piaseczno: Plac Piłsudskiego
? Dystans: 17 km
Zbiórka 19.15 – 19.45 w planie konkursy z nagrodami
Start przejazdu: 20:00
? Trasa: Plac Piłsudskiego, Tadeusza Kościuszki, Henryka Sienkiewicza, Dworcowa, Jana Pawła II, Powstańców Warszawy, Mleczarska, Energetyczna, Geodetów, Rubinowa, Energetyczna, Mleczarska, Powstańców Warszawy, Jana Pawła II, Orężna, Danuty Siedzikówny, Pomorska, Henryka Sienkiewicza, Tadeusza Gerbera, Rondo Solidarności, Jana Kilińskiego, Józefa Sierakowskiego, Warszawska, Młynarska, Puławska, Janusz Kusocińskiego, Wojska Polskiego, Nadarzyńska, Józefa Sierakowskiego, Chyliczkowska, Puławska, Plac Piłsudskiego.
❗Poziom trudności: http://nightskatingwarszawa.pl/poziom-trudnosci/

Przejazd jest całkowicie darmowy i nie wymaga rejestracji. Projekt finansowany ze środków gminy Piaseczno. Organizator Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie POLSKATER.

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/2039152089523198/ 

3 KOMENTARZE

  1. Czy ci idioci nie mają nic lepszego do roboty w piątek wieczorem niż blokować pół miasta? Kto im na to pozwala? Jeszcze za małe mamy korki w Piasecznie?

  2. Dokładnie, Basia w punkt. Rozumię, że trzeba propagować rowery, rolki, infrastrukturę do nich itp. rzeczy. Ale ten sposób jest wyjątkowo głupi.

  3. Przez tych idiotów całe Piaseczno wczoraj stanęło. Oczywiście nie można tego spędu dziwolągów poprowadzić jakimiś bocznymi uliczkami tylko trzeba przeciąć Okulickiego przy Orlenie i za chwilę skrzyżowanie przy Decathlonie. Ciekawe, ile przez tych idiotów, ludzie wydalili do atmosfery stojąc przez nich w korku więcej szkodliwych wyziewów? Ot i cała ekologia opacznie rozumiana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię