Nightskating po raz drugi

2

PIASECZNO W piątek 28 czerwca odbędzie się drugi w tym sezonie przejazd Nightskating Piaseczno. Udział w imprezie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Wymagana jest jedynie umiejętności jazdy w tempie 12 km/h i hamowania

Ponownie imprezę będzie organizować doświadczona ekipa rolkowych wyjadaczy z Warszawskiego Stowarzyszenia Rolkarskiego POLSKATER, organizatora Nightskating Warszawa. Celem wydarzenia jest popularyzacja wrotkarstwa jako środka transportu w mieście oraz promocja gminy Piaseczno jako miejsca przyjaznego osobom aktywnym fizycznie.

Miejsce zbiórki: Rynek miejski czyli Plac Piłsudskiego,
Dystans: 17 km,
Zbiórka od godz. 19.15 – w planie konkursy z nagrodami,
Start przejazdu: 20:00.
Trasa: plac Józefa Piłsudskiego, Kościuszki Rondo Solidarności-Kilińskiego-Sierakowskiego-Warszawska-Puławska-Kusocińskiego-Wojska polskiego-Jana Pawła II-Dworcowa-Sienkiewicza-Pomorska Stołeczna (droga równoległa do Stołecznej bez nazwy)-Aleja 3 Maja-Stołeczna-Redutowa-Pod Bateriami-Pułku IV Ułanów-Główna-Źródlana-Dworska-Pod Bateriami-Aleja Kasztanów-Aleja Kalin-Świętojańska-Tadeusza Gerbera-Sienkiewicza-Dworcowa-Nadarzyńska-Wojska Polskiego-Jana Pawła II-Puławska.

Poziom trudności trasy jest średni, dla osób pewnie czujących się na rolkach.

2 KOMENTARZE

  1. Super. Tylko taka prośba, mogli by jechać np. po ścieżkach rowerowych? Żeby nie blokować ruchu w mieście?
    Ale co? Nie ma tyle ścieżek żeby mogli po nich jechać??? To może gmina się weźmie za to zamiast za organizowanie jakiś nowomodnych popierdułek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię